Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 1 héttel...

Nem várt előtt 1 héttel derékfájás jelenthet babát?

Figyelt kérdés
1 hét múlva kell megjönni 17én pont peteéréskor voltunk együtt, és ma iszonyú derékfájásom van és gyakrabban is kell pisilnem. Felfázva egy héttel ezelőtt voltam, arra kaptam gyógyszer ma mentem a dokihoz vissza a vérvétel és a vizelet vizsgálat eredményeivel és minden tökéletes, semmi gond a vesémmel. Ezért gondoltam hogy ez a derék és hasfájás talán már a babát jelezheti. 2 nappal ezelőtt voltak görcseim szerintem akkor volt a beágyazódás. Nagyon reménykedek. Valakinek hasonlóan derék és hasfájás volt?
2013. szept. 25. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de jelenthet egyszerű derékfájást!! Ne görcsölj ennyire!!
2013. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem az nem ilyen, fájt már a derekam, de ez most olyan "bentről jövő fájás", talán kicsit olyan mint mielőtt megszokott jönni. Reménykedek :)
2013. szept. 25. 16:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fájt a derekam, habár nekem sosem fájt azelőtt soha, ezért is tűnt fel nagyon. :) Én egy sávban éreztem a fájdalmat, vízszintesen végig a derekamban és belülről jött, nem is a csontokból, nem is mint mikor megerőlteti az ember..vagyis kicsit talán hasonlított az utóbbira, olyan volt, hogy én már nehezen tudtam lehajolni és ha megmozdultam, rögtön érzetem a fájdalmat. Nálad is ez a helyzet? :D

Beágyazódás után már rögtön éreztem ezt.

2013. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen az enyém is ilyen belülről jövő fájdalom. elvileg 23-án hétfőn lehetett a beágyazás, mert akkor délután iszonyú görcseim voltak, amik kb. 1 óra után csak úgy megszűntek.

Társul még hozzá hogy nagyon gyakran kell pisilnem, éjszaka is fel kellett emiatt kelnem. Igaz hogy mikor megjön előtti is szokott lenni gyakori pisilés, de nem ennyire ez most nagyon durva és + még a hasam is enyhén fáj a derékfájás mellett. Remélem baba lesz :)

2013. szept. 26. 07:59
 5/12 A kérdező kommentje:
Majd írd meg mi volt veled, Te mikorra nem várod?
2013. szept. 26. 08:00
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is eléggé gyakran pisilek, de akkor egy éjszaka komolyan hatszor kellett felkelnem. Hát enyhén szólva ez is féltűnt, plusz egyik délelőtt ment a gyomrom, ami velem sosem fordul elő, sőt. Nekem a derékfájás után pár nappal (vagyis miután elkezdődött a derékfájás) kimutatta a teszt.

Elment a baba, szóval nekem már nem aktuális a dolog...de ezek voltak a tünetek. :) Kívánom, hogy ebben a hónapban teljesüljön a vágyatok!

9 nap telt el végülis az együttlét óta, már nem kell sokat várnod a teszteléssel. :D

Ja és nekem egyik oldalon nagyon szurkált a hasam, plusz komolyan éreztem a beágyazódást is, egy pár másodpercig tartó intenzív nyilalló érzés jobb oldalon, ahol aztán később a szurkálást éreztem. Abban a pillanatban féltűnt, hogy valami történik a méhemben. :) Nem tervezett baba volt, szóval nem figyeltem magam amúgy. Sok sikert, majd még írj!

2013. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom ami történt, olyan rossz ez a várakozás, pedig tudhatnám, hogy mivel még csak első próbálkozás volt, nem is biztos hogy összejött. De amikor együtt voltunk, annyira jól lett időzítve, mert pont akkor este fájdul meg a hasam, petefészkem, ahogy peteéréskor szokott. Szóval akkor úgy érzetem hogy nagyon jól lett időzítve ebből baba kell hogy legyen. De hát majd meglátjuk mi lesz :)
2013. szept. 26. 15:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, lett végül baba? :)
2013. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy kérdésre kérdéssel válaszolok, de érdeklődne, hogy akiknek a teherbeesését derékfájás is jelezte, ez a derékfájás mennyit tartott?
2013. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem emlékszem pontosan, de napokat, semmiképp nem csak pár órát.
2013. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!