Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostis társaim, kérdezhetek...

Clostis társaim, kérdezhetek valamit?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam 15 napi UH-n. Nem látott a dokinő érett petét egyik petefészkemben sem. A 13-ik napon volt egy 13mm- es a jobb oldaliban. Nekem az összes tünet meg volt mint aminek lenni kell peteérés környékén, folyás satöbbi. Szerintetek ez teljesen reménytelen már. Ez volt az első kurám. Most dupláznom kell az adagot majd. Köszönöm a válaszokat előre is.
2009. nov. 6. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én többször is így jártam.

3 clostis hónapom volt, soha nem láttak érett petét, csak kicsiket.

Ugyanúgy produkáltam a peteéréses tüneteket, sőt az ovu teszt mutatta is a peteérést...

A 2-ik hónapban teherbe is estem, de az 5-ik héten sajnos elment.

Azóta is probálkozunk, de sajnos elvetélek, nem jutunk tovább 5 hétnél, most ezt fogom vizsgáltatni.

Szóval, szerintem még van remény. Mondjuk, a kórházban, ahol az UH-t csinálták, nagyon rossz volt, mindig vagy 20 percig nézegetett a doki, hogy lássa a petéket, de nagyon rossz volt a monitor.

Drukkolok!

2009. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon sajnálom, ez talán még roszabb, hogy én meg egyáltalán nem esek teherbe. Valahogy megingott a bizalmam az ultrahangos vizsgálatokban. Remélem mindkettőnknek sikerül egyszer!
2009. nov. 6. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöknek kitartás! Én is clostis vagyok. Sikerülhet!

Egy 8 hós kisfiú anyukája!

2009. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! De ha a 13. napon volt egy 13mm-es akkor az nem lehetséges, hogy a 15. napra már megrepedt és azért nem látott tüszőt egyik petefészekben sem? Amúgy én is Clostit szedtem a 2. hónap is sikertelen volt. Anno a kisfiam az első hónapban összejött. Most a kistesó várat magára. Szerintem nem reménytelen még az eseted. Bizakodj, hátha összejött.
2009. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindkettőtöknek. Szerintem is megrepedt, mert éreztem mindent a peteéréssel kapcsolatosan. Mindig érzem nem csak a closti miatt. A dokinő azt mondta eltünt, de szerintem is repedt a folyás is azt igazolja.
2009. nov. 7. 08:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha már megrepedt, akkor látnia kell a dokinak, mert mondta, hogy akkor folyadék van a hasüregben.

Nem mondott, vagy írt a papírodra olyat, hogy a douglasban folyadék van? Így szokták ráírni a leletre. Ez most jutott eszembe. A megrepedt tüszőben lévő folyadék áramlik a hasüregbe, és ezt látni UH-n.

Valamint a tüsző helye is látszik, abból lesz a sárgatest, ez is látszik UH-n..

2009. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mondott nekem semmi ilyesmit, csak annyit, hogy eltünt. Azért köszi!
2009. nov. 8. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!