Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 6. hét után már lehet látni...

A 6. hét után már lehet látni ultrahangon a babát?

Figyelt kérdés
Ha nőgyógyásznál voltam és nem látta a babát Uh-án akkor terhes vagyok vagy sem? Nem ismerem még ezt a technikát..
2008. júl. 4. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A6.héten kellene látni legalább a szikhólyagot,vagy bármi utaló jelet .Csináltál tesztet? Lehet, hogy nem vagy még 6hetes..úgyértem a mensi alapján lehetsz, csak a fogamzás későn volt.
2008. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 het 3 naposan mar latszott a petezsak benne egy pottyel. De ez gondolom fugg a gep minosegetol is.
2008. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, nekem az utolsó mensi óta 7hét telt el, az orvos mégis azt írta a papíromra 6hetes vagyok, nekem már látszik a baba, de múlt héten még csak a petezsák látszott.
2008. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 6. héten már az emberió látszott, illetve a szívhangját is hallgattuk! De gondolom ez egyénileg változik.
2008. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!