Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A stressz milyen szinten...

A stressz milyen szinten akadályozhatja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy az a gond, hogy munkanélküli vagyok, és a párommal nem vagyunk összeházasodva, ami engem néha zavar? A babát nagyon szeretnénk, de 10 hónapja nem jön :(((
2008. júl. 4. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos a stressz nagyban befolyásolja a teherbeesét. Próbáljatok kicsit megnyugodni, beszéld meg a pároddal, mi az ami téged zavar, hátha van rá megoldás. Szorítok:)
2008. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szió!

Figyelj nagyon sokat magadra, próbálj meg sétálni, meditálni, olyan dolgokat csinálni ami eltereli a figyelmed.

Én a meditációt ajánlom neked, van sok jó a neten is.

A stressz olyannyira akadályozhatja a teherbeesést, hogy nekem a petefészekműködésem is leállt. Három hónap után gyógyszeres kezeléssel állította az orvos vissza (az sem volt biztos hogy sikerül)

Szerintem beszélgessél sokat kedveseddel, mondja el ő mit szeretne, te mire vágysz, és mindezt hogy tudjátok közösen megvalósítani!

Sok sikert! Drukkolok!!

2008. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!