Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orvoshoz készülök, mikor...

Orvoshoz készülök, mikor érdemes menni? És magán vagy SZTK szerintetek? (még nem sikerült a baba)

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni nőgyógyászhoz, minden évben megyek de rákszűrésre , és egy ugynevezett "állapotvizsgálatra".

Decemberben voltam tavaly , akkor minden rendben volt.

Most viszont szeretném ha úgy vizsgálna hogy mindent megnéz , petefészek , méh , méhfal, nyák pete sejt érés....

Mikor menjek (hányadik napon) és mit mondjak neki, azt amit leírtam?


2009. nov. 6. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én eléggé sztk-párti vagyok, de a Te esetedben, ha igazán alapos vizsgálatot szeretnél, talán mégis inkább a magánrendelést javasolnám.

Azt sajnos nem tudom, hogy mikor érdemes menni.

2009. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én is SZTK párti vagyok, az időpontot úgy értettem hogy a ciklus melyik napján.

SZTK ban is meg kell hogy csinálják az ultrahangot nem?

Ha maszekhoz megyek , akkor a tarifájukba minden benne van , Vagy ha ennyi mindent szeretnék akkor drágább?

2009. nov. 6. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:

A ciklus első felében lehet figyelemmel követni a tüszőket, a ciklus második felében pedig a méhnyálkahártyát. Egy állapotfelméréssel nem fogja tudni nekedmegmondani, hogy az ivarszerveiddel minden rendben van-e. Ez egyszerűen lehetetlen. Ahhoz több, összetett vizsgálat szükséges, amiket csak akkor szoktak elvégezni, ha a baba rendszeres szexuális élet mellett, belátható időn belül (egy év) nem jön.


Én félidőben mennék, azt hiszem.

2009. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ha szigorúan veszem akkor már egy éve nem védekezünk, de 4-5 hónapja próbáljuk figyelni is.

Előtte sajnos volt olyan hónap hogy heti 1 alkalommal voltunk csak eggyüt.

2009. nov. 6. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!