Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem voltam még fiúval de...

Nem voltam még fiúval de késik és kicsit beparáztam. Csak önkielégítést végeztem (nem az ujjammal legyen elég ennyi, hanem egy tárggyal) de tudom h attól nem lehetk terhes. Tényleg terhes vagyok vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
De én mégis félek!!!!!
2008. júl. 3. 21:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha azt írod hogy tudod hogy nem lehetsz terhes, akkor miért kérdezted meg?????

Idegen tárgyak egyéb helyre helyezése miatt egyébként kaphatsz egy jó kis fertőzést is.

2008. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Csak szólok, hogy simán teherbe eshetsz!!!!!!

Amerikai kutatók kisérletei alapján kimutatták, hogy létezik nemi izgalom hatására történő önmegtermékenyítés.

Ha a tárgytól orgazmusod is volt, ez még növeli az esélyt a terhességre, mivel a méhed összehűzó mozgást végez.

Szerintem csinálj tesztet!!! Vagy menj el gyorsan orvoshoz.!

Ez komoly!

2008. júl. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ez az utolsó válasz éredekes..... nem is kell férfi a teherbeeséshez?!

nyugi szerintem nem vagy tehes, csak ideges vagy és ez tolja el a menszeszedet.

minden jót. 6 hetes kisbaba anyukája

2008. júl. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz terhes. Lehet még fiatal vagy és nem állt be a ciklusod, de sokmindentől késhet. Stressz, megfázás, de akár az idétlen idő is kihathat rá. A kisbabához kell majd egy fiú is.

A hülyeségeket íróknak meg csak annyit, hogy szerintem nem kéne kinevetni az embert, még akkor sem ha teljesen evidens amit kérdez és képtelenség. Egyszer a gyereked is eléd állhat ezzela kérdéssel akkor őt is kineveted? Lehet vannak olyan emberek akik a szüleiktől nem mernek ilyen dolgokat kérdezni és úgy tudom ezekért is vannak az ilyen oldalak.

2008. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Persze igaz, csak a gyerekem nem áll ilyen hülyeségekkel elém:

- Anyúú tudom hogy NEM LEHETEK TERHES,tisztába vagyok a dolgokkal,nem kell engem már felvilágosítani, tudok mindent, de félek hogy mégis az uborkátol lesz gyerkem....

2008. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Olvasd el a kérdést figyelmesen... aztán gondoldd végig, hogy melyik lehet a helyes válasz...
2008. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Csak hogy meg jobban megnyugtassalak: bizony az is elofordul, hogy kimarad egy-egy havi verzes, nalam is volt ilyen. Vagy csak a periodus tolodik el, es ezert kesik (ez is volt nalam).

Sz'al no para...

2008. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!