Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Önkielégítést végeztem és...

Önkielégítést végeztem és késik, ugye ettől nem lettem terhes, mert szokott késni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 08:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
24%
De, az ujjadtól is teherbe tudsz esni ha elég mélyre feldugod :)
2008. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Biológia. terhesnek csak a férfi spermájátol lehetsz. de a vizben levegön nagyon hamar elpusztulnak. szóval ha beteszi neked akkor lehetsz terhes.


aki elolvasa ezt a kérdést üzenem hogy ez mind a szülök miatt van hogy ilyen kérdést tesznek fel a fiatalok, mert attol hogy a suliba beszélnek a fiatalok erröl rengeteg dolgot nem tudnak, a szülök meg basznak felvilágosítani a gyereket, vagy nyitott témaként kezelni. a gyereknek nincs kihez fordulni akitöl megkérdezen ilyeneket.

mindegy hogy ez a kérdés most kamu vagy nem mert a fiatalokban ilyen kérdések mindig felmerülnek.

2008. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
33%
Ne haragudj de hogy a francba lennél saját magadtól terhes...vagy egyszerre női és férfi nemiszerved is van?...Hihetetlen hogy egy ilyen kérdést fel tesz valaki...remélem ebből kiderült hogy nem lehetsz és hogy elég nagy ostobaságot kérdeztél...kicsit gondolkozni kéne..vagy ha nem megy akkor ott van anyuci kérdezz tőle vagy van egy csomó biólogia köny amit el lehet nem is el kell olvasni és akkor nem jut eszedbe ilyen hülye kérdés
2008. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Szia!


Az önkitől természetesen nem lehetsz terhes! Hogy késik annak több oka is lehet, a stressztől egészen a nem beállt havi ciklusig. Kellene tudni mennyi idős vagy, mióta van havid, mennyit késik. Mikor masztiztál volt-e ott fiú, és mit csináltatok, ha esetleg volt.

2008. júl. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem nem volt ott fiú kb.1éve és 3 hónapja menstruálok!
2008. júl. 2. 08:45
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
nem lehetsz terhes a saját ujjadtól. ne hülyéskedj már... Vagy talán az lövelli ki a spermát és születnek kis ujjacskák? hülye..
2008. júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Bizosra veszem, hogy terhes vagy, sőtt: ha a lábujjaddal csinálod akor ikreid lesznek.!!!

Már bocsi, de ez ugye nem komoly. HOGY AZ ISTENBE LENNÉL TERHES????????????????????????? van farkincád? arra van eszed, hogy ujjazd magad, arra is hogy irj, akkor arra miért nics, hogy gondolkodj? magadtól 1000000000000000000000000% hogy nem leszel terhes, ha igen, akkor én a holdról jött manó vagyok.

2008. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
54%
Ha még csak 3 hónapja menstruálsz, ne izgulj ez természetes, hiszen még a szervezeted nincs beállva erre az új dologra. Majd szépen lassan beáll kb 28 napra, de ez is változó lehet.
2008. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Szia! Ne aggódj, ahogy már sokan írták, önkielégítéstől nem lehetsz terhes. Még nemrég jött meg, előfordulhat az is, hogy 1-2 hónap kimarad, majd megjön. idővel majd beáll 28-30 napos ciklusokra. Előfordulhat, hogy stressz, felfázás miatt rövidül vagy hosszabb lesz a ciklusod.


A többi lehurrogónak: szerintem sem kéne senkit bántani, csak mert nem tud valamit! Ez az oldal azért van, hogy feltegyük a kérdéseinket, amit mástól nem kérdeznénk meg! A felvilágosítás nemcsak a szülő feladata... Mindenki emlékezzen vissza, hogy náluk a suliban mennyi időt szántak erre a dologra a tanárok, mielőtt lehülyéz mást!

2008. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a megértésed de nem 3 hónapja jött meg amint már írtam hanem 15 hónapja csak úgy írtam hogy 1 éve és 3 hónapja!
2008. júl. 2. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!