Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik. Ma reggel...

5 napja késik. Ma reggel csináltam tesztet határozottan negatív lett! Lehet még így is baba?

Figyelt kérdés
Mellem iszonyatosan fáj! Pedig megkellett volna jonni 28 napra mivel olyan gyógyszert szedek ami pontosan 28 napra meghozza a menzit és azt mondta az orvos CSAK AKKOR NEM FOG MEGJONNI,HA BABA VAN! Akkor meg miért negatív a teszt? Szerintetek van esély még babára?? Bár a negatív tesztol nagyon csalódott vagyok,mivel arra számította pozitív lesz!
2008. júl. 3. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy pár nap múlva tesztelj, mert lehet,hogy csak alacsony a hcg-d. Türelem...ha akkor is nega akkor kérdezz rá a dokidra.
2008. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj egy másik teszttel! Ha a doki ezt mondta akkor lehet baba. Van akinek később termelődik a hcg, vagy csak alacsony, vagy a teszt volt gagyi. Nekem is van negatív és pozitív tesztem mégis babás vagyok. A pozitív is igen halványka, de a doki szerint baba.
2008. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszonom a bíztatásokat,most jól is jon....negatív teszt után kicsit elkezdtem félni,hogy valami komoly baj lehet akkor velem! Nem tudom.....szerintetek mikor bróbáljak másik tesztet? Annyira szeretnénk babát!!!
2008. júl. 3. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
A hcg hormon a szervezetben 1,5-2 naponta duplázódik. Ha ma teszteltél akkor várj két napot ha bírsz, én nem bírtam, és reggeli első vizeletből tesztelj. Nekem a halvány pozitív tesztre legalább 2 percet kellett várni. Megjelent, de nagyon halványan. Ne add fel!
2008. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egyik barátnőm gyógyszer mellett lett terhes és neki még a fejében sem fordult meg mig nem kérdeztem rá hogy nem az-e?Pár nap múlva készíts újabb teszet!Én miko rmegtudtam hogy za vk már 5 hetes terhes voltam!Sok sikert 18 hetes kismami:)

2008. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom,arik vagytok! Hát én már csak jovohéten csinálok tesztet és ha negatív akkor irány az orvos,és csak reménykedni tudok nem valami nagy baj van!
2008. júl. 4. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!