Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van mikor mások előt pl....

Van mikor mások előt pl. idegenek előtt megjátszom hogy terhes vagyok. Kitolom a hasam, meg ilyenek fogom a derekam normális ez?

Figyelt kérdés

több mint másfél éve nemjön a baba. nemost kezdtem ezeket . volthogy már az a hir járta hogy terhes vagyok én ennek örültem mert azthittem hogy sikerülni fog . mivel minden honapban ezthiszem. és ugyvoltam vele hogy hátha öszejön legalább tuják már. de sajna nem igy lett. most megh bajban vagyok mikor aztkérdezik megvan már? vagy hányhetes vagy?hát akkor muszáj megmondanom hogy nemvagyok terhes. meg hogy még nemis akarunk gyreket.

tudom borzaszto de ez van. de már ilyneke nemcsinálok többé. csak érdekelne hogy csinált e már valaki ilyet.


2008. júl. 3. 19:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tulzásba esik? ez nem nórmális dolog hogy olyat kébzelünk be ami nem létezik ez nem egy torokfájás ami magától elmúlik ,orvosra van szüksége.Eznem fog elmúlni ez csak rosszabb lessz,és ha majd tényleg terhes lessz akkor mi lessz vele,örűlten fog kihórdani egy gyereket,és ha fiú lessz és ő meg lányt akart akkor azt fogja el játszani kislány az a gyerek.
2008. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nem én tetem a többi kérdést .de igen babát szeretnénk mind a ketten. és a férjem nem szégyel. nemesek tulzásba amit mondotok már nemcsinálok ilyet ez régebben volt egyzser kétszer mikor azthittem hogy bisztosan a következő honapban sikerülni fog. de mivel nemigy történt már nemcsináltam . és nemvagyok beteges elme. ezt csak azért csináltam mert azthittem hogy sikerülni fog.
2008. júl. 4. 16:46
 13/14 anonim ***** válasza:
DE könyörgöm olvasd már vissza amit irtál,mi annak alapján válaszóltunk és az amit irtál nem nórmális dolog,attól hogy beképzeled attól még nem fogsz teherbe esni.Ahhoz más kell,mit gondóltál hogy majd mindenki hejeselni fogja amit csinálsz,én a helyedbe nem irtam volna,ennyire azért nem kellene leégetni magad.
2008. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ilyet én is szoktam hülyeségből. Akár a franc gyereket.
2022. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!