Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van mikor mások előt pl....

Van mikor mások előt pl. idegenek előtt megjátszom hogy terhes vagyok. Kitolom a hasam, meg ilyenek fogom a derekam normális ez?

Figyelt kérdés

több mint másfél éve nemjön a baba. nemost kezdtem ezeket . volthogy már az a hir járta hogy terhes vagyok én ennek örültem mert azthittem hogy sikerülni fog . mivel minden honapban ezthiszem. és ugyvoltam vele hogy hátha öszejön legalább tuják már. de sajna nem igy lett. most megh bajban vagyok mikor aztkérdezik megvan már? vagy hányhetes vagy?hát akkor muszáj megmondanom hogy nemvagyok terhes. meg hogy még nemis akarunk gyreket.

tudom borzaszto de ez van. de már ilyneke nemcsinálok többé. csak érdekelne hogy csinált e már valaki ilyet.


2008. júl. 3. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát furcsa az biztos! Ennyire szeretnél babát? Én a helyedben szakember segítségét kérném. Vagy nőgyógyászt, ha gyereket akarok, ha meg nem akkor meg pszichológust. Majd ő kihámozza a lelki hátterét.
2008. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szia már voltam szakembernél és megálapitották hogy closti kell hogy teherbe essek.
2008. júl. 3. 19:36
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem te orvosi eset vagy,elég groteszk látvány lehetsz ahogya a nem létező hasadat próbálod dűleszteni.Bocs,de mikór elolvastam a kérdést alig bírtam abba hagyni a nevetést.
2008. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az első vagyok és mégsem értem. Azt írod még nem akartok gyereket. azt hittem, hogy te akarod titkon, csak a párod nem. Most azt írod, hogy voltál dokinál és gyógyszert kell szedned. Akkor most akartok gyereket vagy nem?! szerintem előbb afejedben rendezd a dolgokat és ne nőgyógyászhoz menj, hanem a pszichológushoz.
2008. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

szia.

szerintem keress fel egy pszichiátert mert ez már a normális határát túl lépte.

a mondani valód is nagyon kesze-kusza,és látszik rajta hogy valami nem igazán van rendben.

2008. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
én értem.amikor kérdezik terhes vagy-e, akkor azt mondod még nem is akrjátok.így hárítod, hogy ne sajnálkozzanak amiért még nem jött össze.
2008. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem te vagy, aki mar a ruhakat es a kisagyat is megvetted?

Nezd, ez most nem bantas, de egyetertek az egyik elottem szoloval: keress fel szakembert, de nem nogyogyaszra gondolok.

Egyenlore ne pszichiatert, de egy pszichologust mindenkeppen.

2008. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
és aki kitömi a hasát párnával otthon?
2008. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szegény férje hogy szégyelheti magát miatta.
2008. júl. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
szerintem ne torodj a rosszindulatu valaszokkal es hallgass ide:a jo dolgok mindig akkor tortennek meg mikor az ember a legkevesbe szamit ra.Elhiszem hogy nagyon szeretnel mar kisbabat,de bizd az idore es ne folyton ezen ragodj.Hidd el,elobb utobb sikerul(ha egeszsegesek vagytok a paroddal).Es az sztem termeszetes hogy az ember neha tulzasokba esik ha nagyon szeretne valamit.Sok sikert!
2008. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!