Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciszta miatt lehet?

A ciszta miatt lehet?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ez elött cisztát talált az orvosom a bal petefészkemben.Gyógyszert kaptam rá és mondta, ha megiszom megjön a havim, és kipucolódik.Miután elmúlt a vérzésem elmentem ellenörzésre.Ulrahangot csinált és megállapította, hogy nincs cisztám, és mondta, hogy lát egy szép nagy tüszöt nemsokára peteérésem lesz. Mi ezt ki is "használtuk" elég sokat együtt voltunk a férjemmel. Most viszont már pár napja barnázok,meg fáj az ölem kicsit,de semmi több.Holnap (nem) kéne megkapnom.Szerintetek ez a ciszta miatt van? De akkor miért mondta az orvos, hogy már nincs cisztám?
2008. júl. 3. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ez nem cysta miatt van ez lehet baba is.
2008. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet ez tényleg lehet baba!
2008. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy nem ciszta. Én is így jártam mint te.Cisztát találtak nálam és a következő mensivel felszívódott.Nálad is ez történt.Nálam a barnázás mindig a mensi előjele szokott lenni, de azért bizakodjunk:)))
2008. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!