Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amióta babát szeretnénk...

Amióta babát szeretnénk teljesen felborult a ciklusom hossza. Eddig 28-29 napra pontosan megjött, de az utóbbi 4 hónapba 32-34 naposak lettek. Mitől van ez? Mikor teszteljek? Mikor volt peteérésem? Az is tolódik vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a cipőben járok. Kb egy időben hagytuk abba a gyógyszer szedését és nekem is csúsznak azóta a napok. Szerintem idő kell mire újra beáll a szervezetünk.

A peteérés időpontját így sajnos én sem tudom.:(

2008. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nem szedek gyógyszert már kb 2 éve. Előtte gumival védekeztünk.
2008. júl. 3. 12:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! mióta babát akarunk a 28 napos ciklusomból 39 nap lett. Én is aggódtam, h van-e peteérésem, de van, szerencsére. A ciklus.hu tökéletesen kiszámolta nekem.

szerintem a babára való stressz miatt borult fel minden. Nálam így volt/van.

2008. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Nézted már a kismama.hu -n a termékenységkalkulátort? Ott úgy írja, hogy tolódik a peteérés is. Lépj be, nézd meg!
2008. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, h tolódik, hisz a menszi kezdőnapjától visszaszámolva a 14. nap a peteérés. nekem ez bejött, teljesen.
2008. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, én 4 hónapja hagytam abba az antibébi szedését, eddig megjött 30 napra, de múlt hónapban 34-re. azt hittem,hogy összejött a baba, de mégsem. Úgyhogy most úgy döntöttem,hogy nem érdekel mikor van pé-m, úgyis szeretkezünk minden nap szinte. ja, és próbáljatok meg nem rágörcsölni, mert szeritem nálam is ez ront el mindent. Sok sikert a babagyártáshoz:)!
2008. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezzel en is igy voltam, csak nekem lerovidult a ciklusom. Szerintem nagyreszt pszichikai oka van a ciklus megvaltozasanak, mert szerintem nagyon keves olyan holgyemeny van, aki nem gondol nap mint nap a megfoganasra, ha egyszer eldontottek a parjaval, hogy babat szeretnenek. Ilyenkor szerintem a tudatalatti gondolatok nagyon is befolyasolhatjak a szervezetet. Aztan elkezdtem szedni baratcserje es palastfu cseppeket, es a masodik honapban terhes lettem, most a 9. hetben vagyok.
2008. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

A legfontosabb amire törekedni kellene, hogy ne akarjátok annyira. Tudom hogy ez qva nehéz, de mégis meg kellene próbálni. A stressz, a sok agyalás, a belső feszültség amit gondolataiddal generálsz negatív irányba is befolyásolhatják a ciklusodat!

Egy történet, ha megengeded: elveszítettem 21 hetesen a kisfiam. Teljesen kibuktam. Telt az idő, eltelt fél év, egy év és nem sikerült a bébi. Már azt hittem nincs problémám, lelkileg is felkészültem, de mégis, legbelül a szervezet kézzel lábbal védekezett a bébi ellen.

Tudatosan készültünk újra a babára, mindent megtettem, és mégsem.

Végül kiderült hogy a Stresszel, az állandó agyalással teljesen leblokkoltam a petefészkeim működését.

Ezt úgy kell elképzelni hogy tudatallat, mindaz amin legeslegbül gyűrtem magam kihatott a petefészkeimre.

Üres volt. Egy darab tüszőm nem volt, egy darab apróka petesejtem sem. Szóval az orvos már meddőségről beszélt.

Szerencsésen ki tudtam ebből az ördögi nagyon-nagyon nehéz körből lépni (lelkileg),kaptam gyógyszert is és feladva mindent, hogy nekem valaha is babám lehet elkezdtünk a petesejtdonációról, az örökbefogadásról beszélni. Már úgy gondoltam, hogy nevelt babám lesz, de őt is szeretni fogom.

A következő hónapban KÉT csíkos tesztel büszkélkedhettem.

Hogy miért is? ................szerintem erre mindannyian tudjuk a választ! :)


Kívánok neked minden jót, és sok-sok szerencsét!!!!

2008. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
hú de igaz rám is amit irtál.nekem edig nemvolt problámám . de amiota babát akarok még a prolaktin szintem is magasabb
2008. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ugyan ez van mi mar nagyon reg probalkozunk hogy osszejojjon a baba de rajottem hogy minnel inkabb akarjuk ot.annal kevesbe nem sikerul.nem szabad rajta gorcsoolni mert annal nehezebben fogan meg.
2008. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!