Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Mára nem...

Mikor teszteljek? Mára nem vártam, juni 26. án volt a peteérésem.

Figyelt kérdés
A ciklusom áltag 27 nap. Az van ma. De barátcserje kapszulát szedek, hogy egy kicsit hosszabb legyen a ciklusom, mivel később van peteérésem. Már kezdek reménykedni. Szerintetek?
2009. júl. 8. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bármikor tesztelhetsz már
2009. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azért kérdezem, mert a peteérés óta még nem telt el a két hét! Mikortól mutatja ki a teszt?
2009. júl. 8. 12:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Tesztelhetsz. Előfordulhat persze, hogy negatív lesz, akkor tesztelj pár nap múlva újra. :-)
2009. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elméletileg az elmaradt menszesz napján kimutatja. Gyakorlatilag nagy szórás van: van olyan nő, akinek beágyazódás után három nappal már mutatja, és van olyan nő, akinek már látszik az uh-n, és mégsem mutatja a teszt. Érdemes kivárni a két hetet a fogantatástól, de ha korábban tesztelsz, az se baj, a legrosszabb az, hogy csalódasz, mert esetleg negatív lesz.
2009. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem várt utáni napon még negatívat teszteltem(gabriellel),de rá két napra már pozitív lett(pregimaxxal 2db-os)!De azért ne nagyon éld bele magad,mert aztán nagyon rossz lesz,tudod.Szorítok,hogy pozi legyen neked is!!!!
2009. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia,én ma vagyok a 28.napon semmi jele annak,hogy megakarna jönni,26-28 közzött szokott megjönni,viszont tegnap csináltam reggel tesztet és az negativ lett,igy várok 7végéig,ha addig sem jönn meg akkor tesztelek megint!
2009. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És hogy birod? Én már teljesen ki vagyok. nagyon izgulok. Most látok egy kis reményt.
2009. júl. 8. 19:15
 8/11 A kérdező kommentje:
ha reggelig nem jön meg akkor reggel csinálok egy tesztet. Van itthon egy 10-es érzékenységű, hátha...
2009. júl. 8. 19:16
 9/11 A kérdező kommentje:
pozitííííííív
2009. júl. 9. 07:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratula!nekem két napja késik,2 napja teszteltem negativ lett,most még várok pár napot,nekem is 26.án volt peteérésem
2009. júl. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!