Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a 7. hét...

Lehetséges, hogy a 7. hét után sincsen terhességre utaló jegyek?

Figyelt kérdés

Menzi elmaradása, reggeli hányás, hányinger, émelygés, mellfeszülés fémszerű íz érzete.

Ilyen jelek általában mikor kezdenek el jelentkezni?


2008. júl. 3. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát általában 6-8. hét körül de ez persze ember függő...valakinek egyálatlán semmi baja sincsen!
2008. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is 7 hetes múltam és a mensi elmaradásán, mellfeszülésen és nagyon enyhe émelygésen kívül semmi tünetem. Szerintem örülj neki hogy kivétel vagy.
2008. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem semmi, de semmi tunetem nem volt.

Aztan talan a 8-9, het korul feszult kicsit a cicim, de annyi volt minden.

29 hetes kismama

2008. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem volt tul sok tunetem, es eleg enyhek voltak. Most vagyok a 9. hetben es a hasszurkan kivul minden mas tunet abbamaradt.Orulj neki! (Bar gondolom ez eleg nehez, mert ebben az allapotban ha rosszul vagy azert aggodsz, ha meg nem vagy rosszul, akkor azert....)
2008. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia.nekem 3hónaposan jött az első tünetem. ember fűggő,mint minden más:)
2008. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!