Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Lehet h baba van...

Mitől lehet? Lehet h baba van a dologban?

Figyelt kérdés
augusztus 16.án volt meg utoljára a nemvárt, ma reggel mikor el mentem mosdóba kicsi barna folt volt a tisztasági betéten, ma kellene megjönnie de semmi arra utaló jeleim nincsenek, pedig a nemvárt előtt nagyon ki pattog az arcom, puffadt vagyok, és "hisztis", és olyankor a mellbimbóm is fájni szokott és most az se fáj... De tegnap óta csak néha hányingerem van.. Még korai lenne a teszt gondolom..
2013. szept. 13. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ma kellene megjonnie akkor hnap reggel sztem már nyugodtan tesztelj! Igen lehet baba van de ezt majd a teszt cáfolja vagy igazolja! Kivanom, h baba legyen!:-)
2013. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó kívánságot :)már nagyon szeretnék babát, és nem stresszeltünk most rá :)
2013. szept. 13. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is Aug. 16-án volt meg, és elég egyértelmű tüneteim vannak :).

Hétfő - kedd környékén tesztelek.

2013. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ha addig nem jön meg akkor én is :)
2013. szept. 13. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!