Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális a petefészelk szúrka?

Normális a petefészelk szúrka?

Figyelt kérdés
ma este csináltam egy tesztet,és két csíkos lett! nem egyforma erősségű,de egyértelműen kivehető a második is! de még most is szúrkálódok! olyan megjön érzésem van! 3 napja késik! ugye nincs semmi baj?
2008. júl. 2. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy kismama lettél. Ezek azok a jelek,ne ijedj meg! Nincs semmi baj,menj el orvoshoz!
2008. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Terhes vagy és ez a jele..remélem nem erre gondoltad a bajt, mert most már nem vagy egyedül..készülj a dokihoz!
2008. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
dehoyg erre! ennél jobban semmit nem vártam az életbe!!!!! nagyon remélem,hogy a babával nincs semmi baj!
2008. júl. 2. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam is így kezdődött!!!!! GRATULÁLOK!!!!!!!!!:)



Dia - 6 hós kislány anyukája

2008. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratula kismama! A hasszurka nekem is meg van, és 2 napja teszteltem pozítivat, és ez elméletileg természetes. Jó baba várást, és szerintem hívd fel a dokid, és kérdezd meg mikkor kell előszőr menned hozzá. Nekem jövőhéten, hisz még nagyon az elején vagyunk és lehet, hogy a picurit még nem fogja látni.:):)
2008. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! aranyosak vagytok!!!
2008. júl. 2. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!