Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az igazság? Mikor volt PÉ?...

Mi az igazság? Mikor volt PÉ? Milyen a görbém?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondták, hogy a 23.-24.-ei alacsony hőmérsékletnél volt a PÉ. A doki is azt mondta,csak annyit mondott,hogy nem elég sokáig volt alcsony.Miért kell tovább alacsonynak lennie,az mit jelent? Kevés a progeszteron szintem.Tegnap azt írták,hogy nov.1-én volt PÉ. Már semmit nem értek.Csütörtökre nem várom, ami fura,hogy máskor 4-5 nappal előtte barnázni szoktam, most meg semmi,szinte száraz vagyok.Járt már vki hasonlóképpen?

[link]


2009. nov. 3. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 25-én volt pé-d,na innentől 13-15 napra ne várd,de szerintem november 8-tól már jóstesztelhetsz,ha akarsz.A görbéd szép csak ne essen a hőd:)

Még valami,bocsi érte,a fejfájásra szedett gyógyszered az quarelin. (nem Qualerin)

2009. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

SZia , szerintem is november elsején volt ovulációd.

Amikor leesett a hőd , nem azzal van baj hogy kevés ideig volt lent, hanem hogy 1-2 nap múlva nem ment az átlag hőd felé.

Azt olvastam , hogy a hő leesés jelzi hogy hamarossan ovu lesz, de csak akkor történik meg ha a hőd az átlag hőd fölé megy.(a leesés egy jelzés , és a szervezetd onnantól próbálkozik a tüszőrepesztéssel, ez nov 1-én sikerült.) szerintem késő ovud volt, ezért csak 15-e körülre ne várd.

2009. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Grófházy ***** válasza:

Szerintem viszont a 18.ciklusnapon azaz 25-én volt.

N

2009. nov. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor most melyik az igaz?akkor a 17.-18. napon szúrt a hasam,volt tojásfehérjés folyásom is. Most semmi. Nem tudom,de majd kiderül. Sajnos én nem értek a görbéhez. Akinek van még tanácsa,véleménxe kérem írjon.
2009. nov. 3. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 24-25 napon , nov 1-n vagy az azt megelőző napon, és az orvos is azt mondta. MEg itt az előbb le is lett vezetve. A hő esése nem az ovut jelzi, ha nem a pete érettségét, ovu napján vagy az azt követő napon fel kell hogy menjen a hőd. nekem pl nem esett le a hőm, tojás nyákom volt 3 napig, és a rá következő második és harmadik napon volt + az ovu tesztem , és másnap fel is ment a hőm.
2009. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, hasonló cipőben járok, mint te. Nekem 22-27-ig már rengeteg helyre tették az ovut, mert én is kértem tanácsot. Mostmár végképp bekavarodtam, és volt aki azt írta, hogy nem is volt pé-m. Tegnap csináltam hcg és jós tesztet is, mindkettő hómező, csak a vonal helye látszott. Ma csináltam jóst reggel, igaz 2.ból, halványabb, mint a kontroll, de jól látható és rózsaszín. Most csináltam még egyet, mert azt mondták, lehet, hogy most van vmikor ovum. Egy lehelletnyit erősebb most a csík. Na, akkor most mi van velünk? Ja, a hőm fenn van 4 napja 36,9-en.
2009. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 18. ciklusnapodon, vagy az azt követő napok valamelyikén lehetett ovud. Sajnos ennél több nem látszik a görbéből. A 18. nap után elég sokáig dekkolt egy helyben a hőd, pedig fel kellett volna mennie. Lehet, hogy te ilyen lassan reagálsz a sárgatest-hormonra. Nem tudom. Egy ovuteszt eldöntötte volna a kérdést.


MIndenesetre a hőd végre elindult felfelé. Most már csak fent kell, hogy maradjon az után is, hogy késik a vérzésed.


Persze mihez képest késik... Most nem 26 napos ciklusod lesz, az tuti.

2009. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!