Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pozitív az ovu teszt az...

Ha pozitív az ovu teszt az nem a pé napja igaz? Az még csak azután jön?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban egy napot volt pozitív az ovu tesztem. Ezen a napon pont nem tudtunk együtt lenni, de előtte és utána 2 nap igen. Ma azt mondta nekem egy ismerős, hogy tuti a pozitív napon volt pém és akkor a másik 2 akció már semmit sem ért. Totál elkenődtem, mert még soha nem sikerült úgy összeegyeztetni az időnket hogy pé napján vagy után legyünk együtt a párommal. És most végre azt hittem sikerülhet. Mert félek lehet azért nem jött eddig össze, mert a spermái nem olyan kitartóak bennt, szerettem volna ha a petém már kinnt van mikor együtt vagyunk. Én úgy tudtam a pozitív teszt után egy nappal van pé. Szerintetek? Sikerülhetett?
2008. júl. 2. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

www.babatervezok.otthona.net

itt nagyon sok hasznos tanácsot tudsz olvasni

2008. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

A peteérés a pozitív LH teszt után 24-36 óra múlva következik be. Vagyis akkor még nem lökődik ki. Ez abban az esetben igaz, hogyha a két csík valóban ugyanolyan erősségű.

Halványabb is lehet, ilyenkor vagy az LH csúcs kezdetén, vagy a végén lett a teszt csinálva.Ebben az esetben lehet pé.

Ne aggódj, én úgy lettem kismama, hogy a pozitív LH teszt előtt 2(!)nappal voltam együtt kedvesemmel. Utána sajna közbejött egy csomó minden,nem tudtuk a dolgot megoldani.

Lemondtam a hónapról, teljesen kétségbeestem, hogy egy újabb sikertelen hónap. Mégis sikerült. :))))

Szerintem nagyon jól csináltátok, a lehető legjobban!!!

Minden jót, és sok sikert kívánok!!!

2008. júl. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm...És sok boldogságot a picihez...
2008. júl. 3. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!