Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kéne megjönnie..A hőm...

Holnap kéne megjönnie..A hőm 36.9 még mindig gyakran szédülök, ha nem eszek hányingerem va ha eszek akkor is. Fáj a mellem és meg is nőtt. És az utolsó menstruációm is csak 2 napig tartott! Mennyi esély van rá hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:

lehetséges hogy az vagy.

velem ugyanigy volt,mostmég sem vagyok az.ezelött mensi elött sose fàjt a mellem,3 honapja mégis ezek a tünetek jöttek nàlam elö.de sajnos nem lettem terhes,hiàba szeretnék.vegyél egy tesztet,az majd kimutatja.lehet hogy az vagy,lehet hogy csak peteérésed volt,emiatt fàj a melled,szédülni meg a melegtöl is lehet.nem tudom,ezt neked kell tesztelni

2008. júl. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem elég nagy esély van rá, de már tesztelhetsz is van olyan ami a mensi előtt már kimutatja, de ha biztosra akarsz menni akkor várj 1-2 napot, én drukkolok
2008. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat...:)
2008. júl. 2. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem vegyél tesztet, és ha nem jön meg, akkor csináld meg. De elvileg már most is kimutatja a Clearblue, ahogy én tudom! A tüneteid alapján lehetsz babás! Drukkolok neked! Majd írj légyszi mi lett az eredmény!
2008. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz h a hődet értékelni tudjuk, tudni kell az alap hőmérsékletedet is, mert pl. nekem az alap 36,6, tehát nálam a 36,9 nem lenne magas, ill. azt is tudni kellene, h mennyi volt pé előtt. Sztem vegyél tesztet és ha nem jön meg holnapig, akkor a reggeli első vizeletből már ki lehet mutatni, csak megfelelő érzékenységű tesztet kell venni.
2008. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt a hőmérsékletet reggel mértem és egyébként napközbe 37-37.1! Sajnos az általános hőmérsékletem nem tudom mert csak nem régóta kezdtem el mérni... Egyébként még az orrom is folyik és a hasamat is nagyobbnak látom... Köszi a válaszokat
2008. júl. 2. 12:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Majd szólok ha baba:)
2008. júl. 2. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!