Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek 1 vagy 2 csík?

Szerintetek 1 vagy 2 csík?

Figyelt kérdés

katt a képre hogy jobban lássátok...


[link]


[link]


2013. szept. 1. 17:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

19:39 köszönöm a biztatást:)

utolsó hát azért van különbség a kettőnké között... neked mikor lett ilyen?

2013. szept. 1. 20:28
 12/21 A kérdező kommentje:
jah látom hogy 6 nap után... hát remélem az enyém is ilyen lesz egy pár nap múlva...
2013. szept. 1. 20:30
 13/21 anonim ***** válasza:
Én már jó pár tesztet elhasználtam, és sokszor voltak ennél jobban látható, sőt még színes száradási csíkjaim is, így még inkább ne éld bele magad. Tudom, hogy kínzás a várakozás ilyenkor, de az elején én is sokszor bemagyaráztam magamnak, hogy amit látok, az nem száradási csík, aztán mégis az volt.:( De ne így legyen. Pár nap múlva ismételd meg, hátha. Egyébként rendszeres a ciklusod? 6 nap késés után már mutatnia kéne szerintem jobban.
2013. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én két csíknak látom! :)

Lehet, hogy később fogant, mint középidő és ezért nem annyira erős még a csík! :)

2013. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

6 nap késés után,valóban túl halvány :(

Egyet csináltál csak?

2013. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.Igen,nekem 6 nap késés után lett ilyen erős.

Szerintem a tied eléggé halványka,de lehet később fogant.

Tesztelj 2 nap múlva,erősebbnek kell lennie!

Szorítok!Írj majd! :)

2013. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

holnap után tesztelek újra addig inkább nem... hagy erősödjön ha van minek erősödnie...


utolsó előtti csináltam már többet is x-epil tesztet de azokon még halványabb..:(

2013. szept. 1. 23:25
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez negatív, kedves kérdező!
2013. szept. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
igen rájöttem tegnap este kedves kommentelő!
2013. szept. 2. 09:46
 20/21 anonim ***** válasza:
Sajnos sejtettem.:( Én is úgy voltam, egy csomó ilyen halvány csíkos teszt után, hogy csakis az egyértelmű csíkban szabad bizakodni. Halvány alatt azt értem, amihez hunyorogni, forgatni, szugerálmi kell.:) Minden hónappal nagyobb az esélyed a picire, talán már szeptember végén becsíkozódik az a teszt! Drukk!
2013. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!