Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek megjön a menzesze...

Ha valakinek megjön a menzesze az már ugye, nem lehet terhes?

Figyelt kérdés
Ha valakinek rendes mennyiségben megjön a mensije az már nem lehet terhes ugye? Remélem értitek, h értem... Nem szedek tablettát sem...
2008. júl. 1. 20:50
 1/9 anonim válasza:
Az unokatestvéremnek még 2 hónapig megjött teherbeesés után, de nem a megszokott formában. Bár ez biztos nem mindennapos. Érdemes lenne egy nőgyógyászt megkérdezni, de szerintem nem lehet...
2008. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
általában nem.
2008. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem úgy jött meg ahogy szokott. Semmi furcsát nem észleltem. mennyiségileg is olyan volt, mint szokott. (Első nap rengeteg aztán egyre kevesebb). Csak azért mégis parázok, mert a mensim elött 2 héttel voltam együtt a barátommal:S
2008. júl. 1. 21:00
 4/9 anonim ***** válasza:
nincs baba ne aggodj!nekem meg bárcsak sikerülne már!
2008. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok! Megjött de nekem kevesebb mint szokott lenni! Na ez vajon mitől van?
2008. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem megjött 2 nappal hamarabb, ezért nem is teszteltem. A következő vérzés viszont késett, 2. nap késés után +-at teszteltem. Másnap elmentem dokihoz, és uh-n megállapította, hogy 7 hetes terhes vagyok. Kislányom azóta már 5 hónapos! :)

Szóval: a terhesség nem minden esetben zárja ki a menstruációt.

2008. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem csak a teszt fog megnyugtatni,ha elmúlik a vérzés igénybe is vehetnél egyet..reggei vizelet. Sokan azért nem tudják pár hónapig, hogy terhesek, mert ugyanúgy megjön..védekezés nélkül pedig nem lehetsz biztos benne..

Aki azt írta hogy nincs baba mit mondana ,ha mégis van??

2008. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan is van aki egesz terhessege alatt,ugy mint azelott megjon a mensi,ez egyaltalan nem problema,de altalaban ugy a terhesseg1-2 h ban elmarad,vagy azelott,szoval,ebben nem lehet bizni!!
2008. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerintem, ha egy egészséges nő terhes, nem fog menzeszelni, mert akkor ott már vmi baj van...
2008. júl. 2. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!