Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphason szedése után hány...

Duphason szedése után hány napra kell jelentkezni a menzinek?

Figyelt kérdés
11. naptól szedtem a 25.napig. Már egy hete befejeztem a gyógyszert ,de menzi még sehol!!Cicim fáj nagyon!32.napon vagyok!!Jajj,de szép volna ha így az elso Duphastonos hónap után sikerulne a teherbe esés!
2008. júl. 1. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Teszteltél? :)
2008. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem,holanaputánra tervezem!Mivel holnap tudok csak tesztet venni! Mert mikor kellene megjonni a gyógyszertol?
2008. júl. 1. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt sajna nem tudom, de szerintem már kéne. Dokid mit mondott, nem kérdezted?
2008. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát azt nem kérdeztem,mert rendszeres menzire kaptam plusz hogy konnyebben teherbe essek és úgy gondoltam akkor a 28.napon meghozza,erre még ma reggelre is semmi. Ma veszek tesztet és holnap reggel megcsinálom. Remélem pozitív lesz és nem valami más gond van!!
2008. júl. 2. 06:34
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!

én is szedtem, nekem azt mondta a doki, hogy a 10.szem bevétele után 7 napon belül meg kell, hogy jöjjön, ha nincs baba. És a 6. napon meg is jött sajna.

drukk neked!

2008. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
7napon belul? :o) abból már kicsúszom! Most megmár azon gondolkodom mi lesz ha holnap reggel negatív lesz a teszt! Akkor bizti valami komoly baj lehet! De ha fáj a cicim-inkább a mellbimbóm- és holnap nega lesz a teszt,akkor mi lesz ez????? Nagyon izgulok és várom a reggelt!!!!!
2008. júl. 2. 09:41
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, 7 napon belül. Ha tesztelsz, és mégis negatív, semmiképp ne gondolj nagy bajra, szerintem, ha a 40. nap körü is negatív, akkor sétálj vissza a dokihoz legkorábban, és addig is NE parázz! :-)
2008. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma délután teszteltem negatív lett.10 percig csak a sírás kapdosott! Holnap reggel csinálok még egyet! Aztán Pár nap múlva megint és ha az is negetív akkor bizony visszaballagok! Egyszeruen nem fér a fejembe,hogy akkor miért fáj a cicim is! Bár ha ma délután negetív lett,nem sok reményt fuzok a reggeli pozitívhoz! Pedig annyira bíztam benne...de már kezdek elkeseredni! :o(
2008. júl. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!