Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Áprilisban volt egy vetélésem, azóta 25 naposak a ciklusaim, ma nem jött meg. Mikor mutatná biztosan?

2013. aug. 29. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
ha mára nem vártad,akkor ma már tesztelhettél volna. Most már lehet. Drukk!!
2013. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de az ovu óta még csak 11 nap telt el.
2013. aug. 29. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod mikor volt az ovud akkor utána a 14 napon reggel érdemes tesztelni. Korábban hosszabbak voltak a ciklusaid mint 25 nap? Mert lehet most állt vissza a normális kerékvágásba a szervezeted és most még csak azért késik a mensid mert később volt ovud. Ha nagyon tesztelni akarsz akkor vegyél 2 db tesztet egyet most és egyet 1 hét múlva. Ha kibírod akkor csak 1 hét múlva tesztelj, nem kell ezzel sietni. Én is elvetéltem az elsővel, a másodikkal csak 6 hetesen mertem tesztelni.
2013. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, előtte 26-28 naposak voltak. Azért nem teszteltem még, mert mi van, ha csak késik.
2013. aug. 29. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én orvosom szerint az utolsó lehetséges megtermékenyítő együttlét után a 20. nap reggel minden teszt teljes biztonsággal kimutatja már a babavárást.
2013. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

(nem tudtam befejezni)...

szóval a dokim azt is szokta tanácsolni, hogy türelmesen a nem várt napja után 1 héttel érdemes tesztelni.

Nekem 23 napos a ciklusom, barátnőmnek 26 napos, és sógornőmnek 28 napos, mindhármunknak bevált a módszer.

Próbáld meg te is így kiszámolni, azaz 1 hét múlva tesztelj.

2013. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ma is ellőttem egyet, még mindig nem jött meg, de most már várok.
2013. aug. 31. 00:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Drukkolok, hogy szíved eredményét olvasd le a tesztről.

Nehéz kivárni és türelmesnek lenni, mikor annyira vágyunk már egy babára.

2013. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!