Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnénk a párommal...

Gyereket szeretnénk a párommal, de nem sikerül, most késett 2 hetet és kaptam rá gyogyszert! Mit tegyek a gyogyszer után?

Figyelt kérdés
ezután mi lesz? mindent csaináljunk ugy ahogy kell? félidőben hajrá bele.? vagy lehet h nme lesz peteérésem?? aki tud segitsen..
2008. júl. 1. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ovulációs mikroszkóp vagy teszt sokat segítene.:)
2008. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem értem a kérdést. Milyen gyógyszert kaptál?
2008. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én javaslatom ha van időd és energiád, hőmérőzd magad, nézd a peteérésedet, amit a tested jobb esetben jelez a középidőben fehérfolyással, vagy ovu tesztez. Én 10 hónap probálkozás után mondhatom azt, hogy beláttam hibába csinálok bármit a baba jönni fog, ha ő is úgy gondolja, és a 9. hónaptól eldöntöttem, hogy nem érdekel. És láss csodát ma reggel teszteltem pozítivat a 10. hónap végén. Ja se az időpontott, sem az peteérést, semmit nem figyeltem, csak szerelmeskedtünk a férjemmel szeretetben:):):)
2008. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én márc-ban hagytam abba a gyógyszert, a doki javaslatára két hónapig e vitamint szedtem, majd az elevitet kezdtem el, most tartunk a 3. hónapnál és az első védekezés nélküli együttlét után terhes lettem. Lehet, h ez szerencse kérdése is,de szerintem a vitaminok is besegítettek.Próbáld meg ezt is... ja és persze, mindent bele!!!
2008. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!