Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal nagyon szeretnénk...

A párommal nagyon szeretnénk egy babát, ami most lehet sikerült!? Ha sikerült akkor 2 hetes és 6 napos vagyok a kalkulátor szerint. A hasamban alul ilyen nyomodást érzek és nagyon kemény pár napja.

Figyelt kérdés
Szédülgetek, szagérzékeny és fáradékony vagyok. Néha émelygek is. Ezek lehetnek a tünetek? A nyomodás mitől lehet?
2013. aug. 28. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezek a tünetek elég koraiak lennének. később szoktak jelentkezni, nem azonnal. a nyomódásra nincs tippem. de remélem összejött, vagy hamarosan összejön a baba :)
2013. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem sincs tippem. Keresztlányom édesanyja azt mondta, hogy neki azt mondta az orvos, hogy a méhe most fedezi fel, hogy lakoja van és most probal alkalmazkodni. Nagyon remélem ez tényleg igy van! Én lennék a legboldogabb!
2013. aug. 28. 15:42
 3/12 anonim ***** válasza:

drukkolok hogy összejöjjön.

bár 2 hetes terhesség nincs..-mert amikor késik a mensid és kiderül hogy babát vársz-azt már 4 hetesnek számolják.(akkor is ha valójában nem 4 hete vagy terhes)


a legegyszerűbb ha tesztet csinálsz! a nyomódást nem igazán értem,és a haskeményedést sem. nekem egyiknél sem voltak ilyen tüneteim

2013. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem. Hát nem tudom én sem . Ha holnap tesztelek egyet az korai lenne? Annyira izgatott vagyok! És ha esetleg negativ lenne attol még nem biztos, hogy nincs baba ugye?
2013. aug. 28. 15:52
 5/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok: mikor kéne megjönnie? mert az elmaradt mensi 1. napján már biztosat mutat a teszt.
2013. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Leghamarabb a nemvárt napján tesztelj. Az lenne a legjobb, ha várnál 2-3 napos késést, mert akkor már tuti kimutatja. Sajnos a tünetek sokszor becsapósak. Drukkolok!
2013. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hmmm, hát koszonom szepen! 5.-én kellene. Most egy picit szuro erzest erzek ugyanott alul de a jobb oldalon. Nem tudom mitol lehet ez.
2013. aug. 28. 16:00
 8/12 anonim ***** válasza:
ha szeptember 5-dikere varod akkor meg be sem agyazodott es meg tesztelni is korai, a tunetek meg vagy a nagy akarastol vannak vagy siman valami virust szedtel ossze. Majd szeptember 5-diken tesztelj, addig meg lazits, mert ha ennyire gorcsosen akarod csak nehezebben fog osszejonni.
2013. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát igen akkor a terhességi tüneteket még nem is érezheted. nem lehet hogy már annyira akarod hogy baba legyen ,hogy már beképzeled a tüneteket?
2013. aug. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
amikor nagyon akartam a babát én minden tünetet produkáltam, aminek köze van a terhességhez, pedig nem is voltam az...várj 5.ig!
2013. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!