Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikorra várjam? Aug 12. -én...

Mikorra várjam? Aug 12. -én volt meg utoljára, a ciklus.hu szerint,8. -án kellene megjönnie, azt írja, hogy az átlag ciklushosszam 27 nap, egy másk kalkulátor szrint 29 napos, de midíg 28 napos volt erre pedig 9. ét ír. Mikor tsztljek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
8.án már tesztelhetsz
2010. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a gyors választ, remélem +++! :)
2010. szept. 6. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a mensi előtt 4 nappal teszteltem a legérzékenyebbel (clear blue) az negatív lett. Aztán a menzesz napján ismételtem egy sima rossmanosal és + lett. Drukkolok! Majd írd meg mi lett.
2010. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nkem is ez a szitu, csak nekem nem 28-naposak a cilkusaim, hanem 32-33-34 naposak, én szombat vasárnapra nem várom!

Drukkolok!

Írd meg mi lett!

Vannak tüneteid?

2010. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi extra tünet néha pici szurka, meg mindjárt megjön érzés, de ezt betudom annak, hogy akár meg is jöhet. Pedig jó lenne ha nem:)
2010. szept. 6. 20:37
 6/7 letta88 ***** válasza:

Szia!

Nekem aug.11-én volt meg utoljára,úgyhogy egy cipőben evezünk!nekem nagyon ritkán jönnek rám mensi szerű érzések meg az oldalam szúr.Én 10-én tesztelek mert akkor lesz a névnapom hátha az Isten egy babát adna nekem:-DNagyon szurkolok ám neked hogy babád legyen.megy a drukk!ird meg légyszi az eredményt!Niki

2010. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! én ma tszteltem de nega lett a második pisiből, a hőmviszont felugrott.
2010. szept. 7. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!