Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódási hőleesés...

A beágyazódási hőleesés fokozatos vagy drasztikus é nagy esést kell látni?

Figyelt kérdés
épp egy hete volt pém. Szépen fel is ment a hőm. Tegnap azonban 36,9-ről lement 36,8-ra ma reggel 36,7 volt ezzel elérte a kontroll csíkom.Tegnap fehér testápoló szerű nyákom volt, de ezt csak egyszer észleltem. Néha pedig pár napja érzem hogy szúr a méhem körül. Mintha a köldökömbe kést szúrnának, de ez is csak néha néha jelentkezik. Lehet ez a baba jele? Leszakadó melleket, gyakori pisilést nem érzek. Bár előző hónapban volt gyakori pisilés, de mégis megjött sajna.
2008. júl. 1. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

beágyazódás nem jár hö leeséssel.

a höd peteéréskor megy fel és egész a mensiig magas marad, ha megjön leesik ha baba van fent marad még kb egy hétig.

babásan leeshet egynapra mensielött de megint vissza megy.

ha végig mérted akkor látod hogy a 36,7 az alacsony vagy magas.

nekem 36 alatt van normálisan és 36,5 már magas.

2008. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sikerult a megtermekenyules, akkor nem esik le a ho, hanem fent marad. Bar en sosem mertem, de egy biztos: az elso hetekben folyamatosan faztam...
2008. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert a babatervezőkön olvastam, hogy van ilyen.
2008. júl. 1. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem hallottam arról, hogy beágyazodáskor leesne a hő. Az a normális ha a második fázis 14 napig tart vagyis 14 napig magas a hőmérsékleted. A ciklus első napjától méred a hőmérsékletedet?
2008. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen folyamatosan mérem. Magasnak magas ez az érték is a cikluselső feléhez képest csak hogy csökkenni kezdett pont a beágyazódásri időben(remélem már az van legalább is)...
2008. júl. 1. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!