Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr Fülöp Vilmos magánrendelésé...

Dr Fülöp Vilmos magánrendelésén mennyit kell fizetni?

Figyelt kérdés
Jár hozzá valaki? Több vetélésen vagyok túl és hozzá irányitott a nőgyógyászom.
2008. júl. 1. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!8000 Ft egy vizsgálat,de arra számíts,hogy jó sokat kell várnod,mire időpontot kapsz,viszont nagyon jó doki,én most szültem nála.
2008. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! köszönöm szépen. Aug. 7-re kaptam időpontot, remélem nekem is tud segiteni. Nektek jó egészséget kivánok!
2008. júl. 1. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:
köszi,Neked meg sok-sok szerencsét a leendő babához!Csak kitartás,nekem se volt egyszerű!De sikerült:)
2008. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Most lattam a kerdesed meg nyarrol. En is tobb vetelesen vagyok tul es eppen most varok, hogy bejussak a Fulop doktorhoz. Neked milyen volt a tapasztalatod nala?? Siker???
2009. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem nagyon nem tetszett a doki stilusa. Eleve 3 órát kellett várni rá. Este 10 órakor végeztünk. Voltak már leleteim, mivel egy évnél régebbiek, újból kellett volna kezdeni előről a vizsgálatokat. Mire a Fülöp dokihoz kerültem előtte derült ki, hogy a sárgatesthormonom nem müködik jól. Minden más leletem jó volt. A dokit ez nem érdekelte. Szóval én egyszer voltam nála és többé nem kivánok menni hozzá. Ezek után kerestem fel a Czeizel Endrét aki nagyon normális volt. Elmondta, hogy milyen gyógyszert kell majd kapnom a ságratesthormon elégtelenségre. Kiváncsi leszek a Te véleményedre is.

Ha van kedved ide irhatsz: zsuzsi0403@freemail.hu

2009. márc. 10. 08:18
 6/7 anonim válasza:

Szió!

Látom elég régen tetted fel ezt a kérdést!

Mi újság azóta?

Voltál a Fülöp dokinál?Tudott segíteniMilyen gyógyszert kaptál Tőle?

Csak azért érdeklődöm,mert mi is voltunk Nála,és összeírt egy csomó vizsgálatot!Már mindenen túl vagyunk!Csak az a fránya 2 havi ciklus ultrahangom hiányzik!(Sajnos soha nem úgy jön ki a hónap,hogy jó legyen...Mindig közbejön egy hétvége vagy valami ünnep)!

Előre is köszönöm a válaszod!

Linda

2013. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi hajnal 2-kor végeztünk :D Jelenlegi árfekvése 12.000 Ft...
2015. jan. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!