Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek hogy végre sikerüljön?

Mit tegyek hogy végre sikerüljön?

Figyelt kérdés
8 hónapja próbálkozunk sikertelenül,teljesen el vagyok keseredve,hogy nekem soha nem lesz kisbabám!! Mit tegyek? Orvosnál még nem voltam,de menzi után már el fogok menni.Vajon ad valamit amitől könnyen teherbe esek majd?
2009. okt. 30. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ez az, a doki majd megadja a válszt mi csak annyit tudunk javasolni, hogy legyetek együtt minél sűrűbben, kerüljétek a fürdét, a szaunát, és egyetek egészségesen, ne stresszeljetek, ne dohányozzatok, és csak csínján bánjatok a kávéval, alkohollal.


persze lehet aveva, jóga gyakorlatokat csinálni, teákat inni, homeos bogyókat szedni, de tényleg az a legbiztosabb, ha orvoshoz fordulsz. és lehetőleg olyanhoz, akinek van tapasztalata a meddőség kezelésében...

2009. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia!!mi tavaly juniustól szrettük volna gondolhatod mindig késett ány tesztett is vettem!!!!de ez év junius 10én kiderlt 6hetes terhes vagyok!!most meg 25+3hetes és leényzó !!lesz!ne izgulj annál rosszab ár én is gondoltam mindenre!!!!sok sikert fel a fejjel!!!ja és volt 1 barátnöm aki mindig azt mondta hogy lovaglo pózba de megfordulva:-)csináljuk és bejött!!
2009. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen az a lovagló póz fordítva?
2009. okt. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Jól esett!! Nem adtam fel:)))
2009. okt. 30. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!