Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell ezt a hőmérőzést...

Hogy kell ezt a hőmérőzést csinálni? Szájba vagy hónaljba mérjem?

Figyelt kérdés
sose csináltam még,és arra lennék kíváncsi,hogy ha most esetleg terhes vagyok,és megmérem,akkor milyennek kell lenni? nem pontos fokra vagyok kíváncsi,csak hogy alacsonynak,vagy magasnak?
2008. júl. 1. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A hőmérőzést célszerű a ciklus első napjától kezdeni. Ovuláció előtt alacsony a hő, utána pedig megemelkedik 37 C körüli értékre. A mensi előtt kb 12-24 órával leesik a hő. Ha valaki terhes lesz akkor a hőmérséklete magas marad. Szájban mérd a nyelved alatt vagy hüvelyben, a hónaljban mért nem megbizható.
2008. júl. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nekem most szájba,nyelv alatt:36,3

reggel ugyanígy ébredés után:37,2 volt

akkor itt nincs baba,ugye? de akkor miért páfrányos a mikroszkóp? ma kellene megjönni,és még mindig páfrányos reggeli első nyálból!

2008. júl. 1. 08:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a hömérözést mindegy hol csinálod, alényeg hogy mindig ugyanott és a felírt értékekböl jön ki hogy magasabb vagy alacsonyabb. nekem nagyon alacsony a hömérsékletem így a 36,5 már nálam magas.

reggel azért kell mert akkor egyenletes a höd. mérd meg holnap reggel is és ha magas még akkor csinálj rendes tesztet.

2008. júl. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Reggel rögtön ébredés után mérd meg szájban nyelv alatt. Ha 37 C körüli akkor van remény.
2008. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!