Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőmérőzést mindíg reggel...

A hőmérőzést mindíg reggel kell csinálni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 16. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom,hogy reggel e.de minimum 6 ora alvás után,mielött kikelnél az ágybol.
2008. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az ébredési hőt kell nézni, anélkül, hogy előtte mozognál és mindig ugyanabban az időben!!
2008. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Mindig reggel ébredés után és mielőtt felkelnél az ágyból. Este rázd le a hőmérőt és készitsd az ágyad mellé. A legjobb ha mindig ugyanabban az órában tudod mérni. Szájban nyelv alatt, vagy hüvelyben vagy végbélben mérj. Minden nap jegyezd fel az értékeket. A legalacsonyabb hőmérsékletű napon szokott bekövetkezni a peteérés. Peteérés után a hőmérséklet 37 C körül mozog. A mensi előtt 12-24 órával szokott leesni a hőmérséklet. Ha leesik a hőmérsékleted akkor meg fog jönni a mensid. Persze tréfált már meg a hőmérőm! Jó méregetést kivánok!
2008. márc. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóhoz csatlakoznék, bár nekem a hüvelyi mérés jött be, higanyos hőmérővel! Sok szerencsét!
2008. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!