Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik az a terhességi teszt,...

Melyik az a terhességi teszt, aminél pontosan el lehet dönteni, hogy terhes vagyok-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem akarok terhes lenni, és valószínűleg nem is vagyok az. De majd 1 hét múlva fogok csinálni egy tesztet, hogy lenyugtassam magam. 28-31 naposak a ciklusaim, ezért csinálok 1-et vasárnap, meg ha nem jön meg, 1-et szerdán is. De nem tudom... vannak olyanok, amiken csak halványan jelenik meg csík. Nagyon parázok, és félek, hogy beképzelném oda azt a hülye csíkot... Pedig kb. 99% hogy nem vagyok terhes, csak azért... mégis. Szóval ha megcsinálom, milyet vegyek?
2013. aug. 24. 10:02
 1/7 málna_ ***** válasza:

Ha korai terhességről van szó, mindegyik teszten halvány lesz a csík. Ezért kell megvárni az elmaradt menstruáció napját, de mégjobb, ha plusz 2-3 napot is vársz a teszttel.

Fals pozitív teszt nem igazán van, ha ott a csík, akár halványan is, akkor az pozitív.

Én egyébként sima vaterás 50 forintos teszttel csináltam, kimutatta a terhességet.

2013. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy a csík erőssége nem igazán fontos.

A tesztek nem adnak fals pozitív eredményt, tehát nem "tűnik úgy" hogy ott a második csík, ha biztosan nem vagy terhes.

Ha mindenáron meg akarod magad nyugtatni, akkor vegyél digitálisat, azon nincsenek csíkok, hanem kiírja, amit kell.

2013. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen persze tudom, hogy nincs fals teszt. Csak attól félek, hogy beképzelem. Mert itt pl. én láttam kérdéseket, feltöltötték a tesztet, és mindenki rávágta, hogy pozitív, mikor én aztán semmit nem láttam rajta...
2013. aug. 24. 10:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy teszt tökéletesen negatív, akkor oda nem tudsz képzelni másik csíkot. Tapasztalatból mondom. Ha pozitív, az meg tök egyértelmű, még ha halvány is. Az itt lévő kérdések, néha eléggé elrugaszkodnak a földtől (szellemcsíkos, tedd át negatívba stb.) A pozitív teszt, az pozitív. Nekem még egyszer sem kellett forgatnom a tesztjeimet még a legolcsóbb one steppet sem.
2013. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz a csíkokkal bajlódni, akkor vegyél Clearblue digitális tesztet. Az kiírja, hogy pozitív, vagy negatív!
2013. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
X-epil tesztet vegyél 25-öset , amiben 2db van egy dobozban. Ezt már ajánlották a másik kérdésedben is. Ha ennyire stresszes vagy attól, hogy életedben először szexeltél akkor kár volt az egész. Ahhoz, hogy teherbeessél nem elég egy darab sperma, sok spermára van szükség, hogy a többi sperma is mind mind kezdje szétrágni a petesejtet és végül egy darab be jut, de ha nincsenek társai akik segítsenek akkor az az kevés is ami bejut nem fog az életben célba érni. Ha valaki akarja a babát és mindent megtesz érte még akkor is csak 35% hogy terhes lesz. Ha védekezik és mindent megtesz, hogy ne legyen babája akkor kb. 1% esélye sincsen.
2013. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vehetsz digitális tesztet, de készülj, hogy az nagyon drága, így azt csak akkor javaslom ha már 1 hetet késik a mensid. Igazából amíg nem késik a mensid nincs is értelme pénzt kidobni tesztre. És annak a hozzászólónak is igaza van, aki azt mondja, egy pozitív teszt az pozitív, egy negatív az negatív. Engem sem csapott még be teszt soha.
2013. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!