Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok? A...

Lehet, hogy terhes vagyok? A barátommal ez volt az első alkalom és...

Figyelt kérdés
Először akartunk lefeküdni a barátommal,aztán az óvszer elmaradt a nagy hévben(1év járás után..).:SMenstruációm után 2. nap történt...nem élvezett el bennem a barátom, és kb. 3-4 "lökés" volt "csak".Aztán mondtam, hogy hagyjuk abba, így nem akarom óvszer nélkül és nem is folytattuk.Ez 3 napja volt.Nagy a valószínűsége annak, hogy terhes vagyok?Nagyon megbántuk így utólag, és ezen parázok azóta is.Tudom, hogy felelőtlenek voltunk, kérlek ne szidjatok ez miatt...Előre is köszönöm.
2008. júl. 1. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lettél terhes. A mesni után kicsi a valószínűsége, ilyenkor még érett petéd sincs, ráadásul csak egy pár lökés volt. Még ha jött is a pasid péniszéből előváladék (amit annyi "lökés" alatt nem tartok valószínű), gyakorlatilag nem eshetsz teherbe. És ne idegeskedd végig az egész hónapot, mert ha késni is fog a mensid az lehet a stressz miatt is, és attól is, hogy először voltatok együtt, mert ilyenkor kicsit összezavarodnak a hormonok. Legközelebb pedig használjatok óvszert :-)
2008. júl. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ezzel így tisztában voltam, csak azért mégis jobb mástól is hallani.Legalább most tudok aludni.:)Remélem tényleg nem lesz semmi.Ez az óvszeres dolog meg elég tanulságos volt számunkra az tuti.Mégegyszer köszi!
2008. júl. 1. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!