Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudni szeretném h szűzen...

Tudni szeretném h szűzen lehetek-e terhes? Barátommal aktusoztunk és elment de nem került be a hüvelybe. Ez volt az első ilyen és nagyon félek. De rögtön letöröltem mert belülröl lett olyan a nemi szervem de közel sem volt a hüvelyemhez.

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 19:37
 1/3 anonim válasza:
100%
Szüzen is lehet teherbe esni.De szerintem a te esetedben erre elég kicsi az esély,ha a barátod nemi szerve nem került a hüvelyedbe és nem bele ment el.
2009. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana leülnöd anyukáddal elbeszélgetni a témáról,kérd meg,hogy világosítson fel téged rendesen és magyarázzon el dolgokat.Ha nem közösültetek,nem volt aktus,tehát nem beszélhetsz "aktusozásról"Eléggé zavaros amit leírsz.Azt írod nem került ondó a hüvelyedbe,az utolsó mondatodban meg,hogy belülről törölted le a nemi szerved,de közel sem volt a hüvelyedhez.Hát pedig ez eléggé közel van egymáshoz:))

Szerintem vigyázzatok jobban ha nem akarsz teherbe esni,mert ige lehet szűzen is ha bekerül a sperma a hüvelybe.Én azt javaslom látogass el nőgyógyászhoz mielőtt neki állsz nemi életet élni.És olvass utána a témának,hogy jobban képben legyél.

2009. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. a segítségeteket. hát hüvelybe nem ment be.. de kérdeztem 1-2 emberkét és nagyon beparáztattak h igen tutit h az leszek meg ezek.de hát remélem h nem.. meg hát tnap kellet volna h megjöjjön ha nem jön meg akkor nőgyógyász de amúgy meg aktusoztunk..és nagyon félek..
2009. máj. 11. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!