Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24-re vártam a mensim és...

24-re vártam a mensim és tegnap volt egy csepp barnám este. Kezdtem örülni, mert ma úgy voltam vele veszek 1 tesztet, de du. Elkezdtem vérezni! Nem sok de van! Mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem sikerült a babó? Vagy esetleg holnap vegyek egy tesztet a biztonság kedvéért?
2008. jún. 30. 21:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Ma elég volt 1 normál tampon.
2008. jún. 30. 21:26
 2/5 A kérdező kommentje:
De az sem lett tele!
2008. jún. 30. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem először barnás folyásom van mensi előtt. Én örülök neki, így legalább nem ér váratlanul a mensi. Szerintem nincs baba de inkább a teszt biztosan megmondja neked!
2008. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annak én is örülök és egyetértek. Csak most annyira úgy éreztem, hogy sikerült. Most is a méhem környékén érzek olyan fura szurkát!
2008. jún. 30. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha észrevehetően kevesebb a vérzésed, vagy abbamarad, csinálj tesztet.

Ha holnap rendesen elkezdődik a menstruációd, nincs értelme tesztelni.

Viszont ha kicsit vérezgetsz, de nem úgy mint máskor, akkor tesztelj. Na ezt jól megfogalmaztam...:) Tesztelj.Ne tesztelj.Tesztelj. Tudsz követni?:)))

És írd meg a végeredményt!!! :)))

2008. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!