Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, szerintetek pozitív?

Lányok, szerintetek pozitív?

Figyelt kérdés

Olyan gyenguszka a második csík. Lehet, hogy nem is igazi csík.


Bár hozzá kell tennem, hogy most csináltam, nem a reggeli első vizeletből.


Istenem, annyi negatív tesztem volt már... ugye ez nem az???


[link]



2013. aug. 23. 11:07
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Kedves, először vizsgáltassátok ki magatokat, hogy van-e szervi vagy pszichés eredető akadály a teherbeesésnek.

Ha nincs, akkor hajítsd el a hőmérőt meg az ovu tesztet, és tessék önfeledten szeretkezni a pároddal, és jógázz, mozogj, sétálj, próbálj meg ne mindig a babára gondolni.

2013. aug. 23. 11:59
 22/32 anonim ***** válasza:

Már sokan írtak előttem és nem is írnék, ha nem olvastam volna hogy 10 éve vártatok rá. Nekem is könnyeket csaltál a szemembe! Boldog babavárást Nektek!

Ja, és természetesen egyértelműen pozitív :)

2013. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
gratula!!!!! a 2. csík nem is gyenge hiszen leugrik :D 10 év????!!!! csodálom kitartásod :)
2013. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Kedveseim, én nem voltam kitartó, de mi mást tehettem volna? Muszáj volt minden nap felkelni, és csinálni a dolgunkat.


Aranyosak vagytok, köszönöm a gratulációt! :)

2013. aug. 23. 12:48
 25/32 anonim ***** válasza:

Nagy gratulaaaa :)) en is ugyan igy levoltam fagyva ahogy te :)) nagyon boldog babavarast :)

19 hkm

2013. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. aug. 23. 15:23
 27/32 anonim válasza:
Gratulálok! Mi 6 évig próbálkoztunk, és szintén feladtuk már lélekben amikor megfogant a kisbabánk. Hihetetlen volt az érzés. 3 hete született meg a kisfiunk,aki a mi kis csodánk. A tietek pedig ott van a pocidban! Vigyázz magatokra és sok boldogságot!
2013. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Hatalmas gratuláció!!!!! Ez szép pozitív. Nagyon nagyon vigyázz magadra!!!!!!
2013. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!!! :)) Ez egyértelmű pozitív! :)
2013. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!!!

Este, mikor hazajött a férjem, elmondtam neki. Először láttam sírni... :)

2013. aug. 24. 09:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!