Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, szerintetek pozitív?

Lányok, szerintetek pozitív?

Figyelt kérdés

Olyan gyenguszka a második csík. Lehet, hogy nem is igazi csík.


Bár hozzá kell tennem, hogy most csináltam, nem a reggeli első vizeletből.


Istenem, annyi negatív tesztem volt már... ugye ez nem az???


[link]



2013. aug. 23. 11:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
10-es válaszoló vagyok. PEdig felfoghatod, baba van a pocakban ;) én is azt hittem anno, a kisfiamnál, hogy ha majd + lesz a teszt, akkor ugrálni fogok, vagy bőgni örömömben, ehelyett leültem, és vigyorogva néztem magam elé, és azt mormoltam, hogy: "Nem hiszem el. Ez most komoly?" :D
2013. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
jaj gratulálok:)
2013. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ilyesmit olvasni, gratulálok! Ez teljesen pozitív. Holnap első vizeletből virítani fog annyira pozitív. Szinte könnyezem, hogy 10 év után sikerült nektek! Nagyon nagyon sok boldogságot!
2013. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Úristen, hányan örültök neki, így ismeretlenül is!!! Nagyon köszönöm!

És ahogy #11 írta, teljesen ugyanazt csinálom. Most mondtam el Skype-on anyunak. Úgy sírt! :) Ki is lépett. Később majd hív. :)

2013. aug. 23. 11:38
 15/32 A kérdező kommentje:

Jaaaj elfelejtettem aéáírni:

az utolsó mensi alapján:

5+6 hkm :D

2013. aug. 23. 11:40
 16/32 anonim ***** válasza:
Istenem,de megérdemled!Annyira jó érzés ezt olvasni.Mi majd 4 éve várjuk!Legyél nagyon boldog,és nagyon jó egészséget!!! :))))
2013. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
igen, a halvány csik is csik
2013. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Kedves #16

Én minden ovulációtól a menzeszemig annyira óvtam magam, és szex is is mindig időzítve volt, hogy teherbe essek.

Az utolsó pár hónapban feladtuk, és elkezdtünk úgy házaséletet élni, hogy csak a magunk kedvéért, és annak öröméért, és elkezdtem vadul aerobick-ozni.

És most jött össze, amikor már semmi stressz, görcs, aggodalom nem maradt bennünk.


Nem tudom ti mennyire stresszeltek, de próbáljatok meg ne foglalkozni a babatémával. (Tudom, könnyű mondani, de próbáljátok meg!)

2013. aug. 23. 11:49
 19/32 anonim ***** válasza:
16-os vagyok.Most próbálom elengedni....hogy jöjjön.Talán sikerül. :) Köszönöm.Vigyázz magatokra! :)
2013. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
ja és én is 34 éves vagyok :) 16-os
2013. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!