Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17-én elvetéltem. Ha nem...

17-én elvetéltem. Ha nem kellet művi úton befejezni a vetélést (csak pár napos lehetett) , akkor mikortól lehet újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom! 2-3 hónapot szoknak javasolni! Mi volt a gond,azt nem tudud?
2008. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondott a doki.Igazából nem is látta a picit uh-n,csak abból lehetett tudni,hogy terhes vagyok,hogya laboros terhességi tesztem pozitív lett.
2008. jún. 30. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
elozo vagyok.Tényleg sajnálom!Valóba nagyon az elején lehettél!Mi is babáért kuzdunk.....jajj nagyon félek,hogy végre ha sikerul és valami ilyesmi lesz :o(((
2008. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekünk elsőre sikerült.Álmomban sem gondoltam volna,hogy így ér véget! :(

Köszönöm a válaszod és ne gondolj semmi rosszra csak arra,hogy jó legyen a közérzeted,lehetőleg ne legyél feszült és stresszes és minden rendben lesz! :))

2008. jún. 30. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:

na most ezt nem értem. Tuti elvetéltél? Nem csak kisvérzésed volt?

Mert pár napos terhességet még nem is lát a doki,csak az 5.hét körül látja.

De ha így van sajnálom..egyébként 3 hónapot jó ha vársz.Sok sikert!

2008. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Biztos.

Ma reggel csináltam egy tesztet.Negatív lett.

Egyébként 8 hetes lennék.

2008. jún. 30. 19:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a doki is csak találgatott,de az biztos szerinte is,hogy terhes voltam,ha csak rövid időre is.
2008. jún. 30. 19:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Az első 2 alkalommal,mikor elmentem,16mm-es volt a nyálkahártyám.
2008. jún. 30. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem sajnos csütörtökön volt a műtét a 11 héten halt meg a kicsi. Nekme azt mondta a doki hogy 3 hónap, de persze lelkileg helyre kell jönni. Szóval fel a fejjel, aztán hajrá. NEkem is első terhesség és elsőre sikerült.

2008. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!