Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után mennyi idővel áll helyre a ciklus?

Figyelt kérdés

Február végén hagytam abba, azóta a ciklusaim 35, 29, majd kb. 45 naposak voltak. Most a következő ciklus 24. napján tartok. Babát szeretnénk, de fogalmam sincs, mikor lehet peteérésem, és mikor próbálkozzunk. A 45 napos ciklus eléggé átrázott, magas volt a hőm is, és tutira vettem a babát.

Most is érzem a hasamban a furcsa érzést, de nem tudom, hogy ez mi. Nem feszül, mint a gyógyszer idején félidőben, hanem inkább csipked. Ráadásul alig van valami... Ez baj?

Van valami átlag, hogy a gyógyszer elhagyása után mennyi időre rendeződik a ciklus?


2008. jún. 30. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs átlag azt elhiheted!Neken tabi után megjött 27 napra és örültem, hogy lám én vagyok a kivétel!Aztán meg összeviszza jött meg 2 hónapig majd svájci óra szerint beállt a 26 nap.
2008. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van akinek évekig nem áll be rendesen. Keresd fel a dokid, hátha tud segíteni valami gyógyszerrel, amivel beállhat a ciklusod.
2008. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mindenképp uh vizsgálatot kérj, nekem is ez volt minél előbb dokihoz menj!

előszöris nekem 2 évig nem állt be, kiderült másfél év után, hogy csupa ciszta lettem ezért volt a kimaradozás..volt 34-84 napos ciklusom is a negyedik doki fejtette meg a gondot és kaptam rá gyógyszert és most jó 16+1 hetes vagyok.

Nem mondom, hogy nálad ilyen gond lenne, de ennyi idő után érdemes beállítatni és megnézetni uh-n az okokat..Azért mondom az uh-t, mert nekem az első 3 doki nem csinált, ezért nem is derült ki semmi.

2008. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egyböl beállt:DD! Hála istennek én már 4 honapja nem szedek gyógyszert de a ciklusaim 27 naposak! És megjön mindig pontosan! Csak a baba nem:((! Azt hallottam hogy valakinek kellett 1 év is mire beállt a ciklusa!
2008. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ket es fel ev utan allt be,mert mint kiderult a petefeszkeim nem mukodtek egyaltalan a gyogyo elhagyasa utan.Egy marha eros gorcsos fajdalommal es ejjszakai mento hivassal derult ki,hogy jaaa hat a petefeszkeim most tertek magukhoz,hogy mukodni kene..
2008. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön helyreállt, bár a petefészek rendesen sokot kapott, hogy magától kell üzemelnie, az első 3 hónap maga volt a szenvedés. A doki 3 hónapot javasolt, és most 10 hónap után pozítivat teszteltem reggel:):)
2008. júl. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: gratulálok!!!

Köszönöm a válaszokat, max. az aktuális és a következő ciklust megvárom, ha nem oké, irány a doki.

2008. júl. 1. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!