Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24-re nem vártam a mensim, de...

24-re nem vártam a mensim, de ma egy picit véreztem. Ez baj lehet? Szeretnénk babát! Tesztet még nem csináltam!

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia


És elmúlt már a vérzés?? Mert esetleg lehetett beágyazódásos vérzés is. Szoritok, hogy minnél előbb össze jöjönn a kisbaba:) Mi is szeretnénk

2008. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az at igazság, hogy hol egy picit több hol meg semmi aztán néha barna! Már azt sem tudom hogy mi van?!

Ma vagypk a 32. napon.

2008. jún. 30. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Mensi előtt neked szokott ilyen lenni??? VAgy egyből rendesn megjön a mensid??? Amikor én terhes lettem a lányommal nekem volt beágyazódásos vérzésem. Nem mondom, hogy neked is ettől van, de szerintem kéne egyet tesztelned!! Esetleg ébredési hőt nem mérsz? Azt is jó lenne tudni!! Szoritok
2008. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mensi előtt egy nappal barnázni azt szoktam. De a késé nem tetszik ill. az sem hogy hol vérzek hol nem. A mensi az nem ilyen. Remény lehet még?
2008. jún. 30. 17:07
 5/7 A kérdező kommentje:
A hőmet nem mérem. Szerinted mérjem! Az segítene?
2008. jún. 30. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 24re vártad a mensit, és nem vagy biztos benne hogy most "mizu", akkor szerintem nyugodtan csinálj egy tesztet, mert az kimaradt mensi után 1-2 nappal kimutatja (legalábbis nekem a második napon már rögtön pozizív volt). Drukkolok!
2008. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki megjött de nagyon kevés inkább olyan mint amikor múlóban van. Attól lehetek terhes mármint a késé miatt is?
2008. jún. 30. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!