Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A megakar jönni érzést meddig...

A megakar jönni érzést meddig érezhetem, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
36 napon járok, és már 5 napja késik, meddig érezhetem a megakar jönni érzést, ha terhes lennék? Még nem csináltam tesztet , várok még egy picit.
2008. jún. 30. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,

Terhesség alatt sokáig megvan ez az érzés, ugyanis nő a méh.

Én még a 13.héten is éreztem.

Csinálj tesztet az a tuti.

2008. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már nem kell várnod, nyugodtan tesztelhetsz, bőven kimutatja..Az érzés nem lehet tudni kinél meddig tart, mert terhesség esetén folyamatosan tágul a méhed és ez okozza ezt az érzést, ha jol vettem ki nálam a mensi idején mindig erősebben érezhető, mint mikor tényleg megjönne, talán akkor jobban tágul. Szerintem ne várj a teszttel , ha 5 napja késik, már elég magas a hcg-d hogy kimutassa a teszt. Azért lenne fontos tudni, hogy minél előbb bejelentkezhess a dokihoz, mert korán azért jó menni, hogy megállapítsák, hogy jó helyen tapadt-e meg a baba, hogy nem-e méhen kívüli..stb. Ugye látod a fontosságát miért kell minél előbb menni? Sok sikert!
2008. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel halvány pozítiv lett a teszt:):)
2008. júl. 1. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!