Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy előbb jött a pém?...

Lehet, hogy előbb jött a pém? Az egyik orvos válaszol oldalon azt olvastam, hogy ciszta is okozhatja.

Figyelt kérdés
Előző hónapban menzi előtt ugyanolyan tüneteim voltak, mint most, pé közeledtével: méhem körül néha beleszúr, állandóan pisilési ingerem van.Nagyon szeretnénk már babát, lassan fél éve próbálkozunk. Menzi előtt azt hittem, hogy végre összejött a bébi, de megjött. Gyengébb volt,mint szokott és a hőm sem esett le a szokásos mértékben.Ma vagyok a ciklusom 10. napján és újra 37-re emelkedett 36,6-ról.
2008. jún. 30. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,én is éppen igy akartam meg fogalmazni a kérdést csak én a 9. napon vagyok .Az alaphőm 36.2 szokott lenni de most mensikor 36.6 volt 2 napig. és azóta fokozatosan megy fel már 37.1 nél tartok.holnap megyek uh.ra pé.t figyelni majd meg látom mit mond a doki ha gondolod irj privit .
2008. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak:írtam neked e-mailt.Aztán majd várom a válaszod!
2008. jún. 30. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!