Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek puffadással...

Volt akinek puffadással kezdődött a terhessége? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy hete állandóan puffadok, egyfolytában pukizok... és semmi olyan kaját nem ettem - ittam ami ezt indokoltá tenné. Van már két gyerekem, de most olyan szituban vagyok hogy keddnél előbb nem tudok terhességi tesztet venni (külföldön vagyok a világ végén...). A menzim is elég gyéresen jött meg 2hete.. de nem gyanakodtam mivel védekeztünk mindig- tudom nem jelent semmit! - és az eddigi terhességeim mindig mellfájással kezdődtek, majd fáradékonyság és hányás később jött ! Ha puffadtatok mikor kezdődött melyik héten, és a fémes ízt aki érezte az mikor tájt volt? köszi
2013. aug. 17. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ezzel kezdődött:-) akkora puffadásom volt és olyan görcsök a gyomromban, hogy majdnem mentőt hívtam:D

Ez volt a legelső tünetem. De itt még nem tudtam. Talán 3 hetes terhesség lehetett.


34hkm

2013. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy böfögnöm kell egyfolytában... borzasztó mintha lufit nyeltem volna... a hasam is kellemetlen... a fémes íz volt pár napig kb 3-4 majd elmúlt... pánikolok!
2013. aug. 17. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tesztet nem tudsz venni, akkor sajna ki kell várni a keddet!
2013. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem igen,de a teszt meg nem mutatta ki,annyira korai volt...kb.fogantatassal kezdődött...viszont ha külföldön vagy,világ végén,nem lehet,h vmi virusfelet benyeltel vagy ilyesmi?
2013. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
neem vagyok annyira a világ végén, csak európában vagyok egy nagyon eldugott kis helyen, ahol bolt sincs, és csak kedden tudok menni városba- emberek közé.. biztos hogy nem nyaltam be semmit! szegény férjemet is riadóztattam már... az 5 éves fiam meg egyenesen közölte hogy a 1,5 éves húga mellé még egy tesót akar, ha lehet fiú legyen :)
2013. aug. 17. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:
végül baba volt a dologban?
2013. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!