Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36 napon járok, megakar jönni...

36 napon járok, megakar jönni érzésem van, babás lehetek?

Figyelt kérdés
Utolsó menzim 05.26-án volt, átlagban 31 napos a ciklusom a ciklus.hu szerint. Ma vagyok a 36.napon és kb. 06.26.-a óta érzem a megakar jönni észést, de semmi. Semmi más tünet nem jelentkezik. Tesztet még nem akarok csinálni, hisz megint csalodnék. Lehetek babás?
2008. jún. 30. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig csak a teszttel derülhet ki, mi a szitu! Hajrá!
2008. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pedig ha csinálnál, lehet, hogy lenne egy jó napod... :)

Ha viszont negatív, akkor nem áltatod magad tovább...

2008. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A megakar jönni érzés néha erősebb, azért gondolom, hogy most is csak reménykedek, mert tényleg semmi más tünetem nincs. Megvárom a hetet és ha nem jönn meg csütörtökig, akkor tesztelek.
2008. jún. 30. 09:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanebben a cipőben járok...csak nekem ma negatív lett. Viszont azt tudom, hogy mi későn voltunk együtt, ezért még egy picit reménykedem, hogy nincs más probléma és babós vagyok. Drukkolok Neked!!!

2008. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A ciklus. hu kiszámolva mi is az utolsó rizikos napon voltunk együtt, a cilkusom 21 napján, tehát tuti nem lehetek terhes. Ha volt is peteérésem biztos, hogy addigra már elmúlt. Nem tervezünk babát, de nem is védekezünk, 10 hónapja nem szedem a gyógyszert és nem is estem teherbe , ezért gondolom, hogy most is csak valami nőgyógyászati dolog lehet.
2008. jún. 30. 14:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel halvány pozítívat teszteltem.
2008. júl. 1. 07:37
 7/8 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK! NEKEM MÉG MINDIG NEM JÖTT MEG, DE NINCS IS POZITÍV TESZTEM... :-(
2008. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok Kismama!!!!!

Látod én tegnap is mondtam, hogy lenne egy jó napod, ha tesztelnél...

Tegnap egy másik kismamának is "megjósoltam a jövőt" :))) De ő is csak ma reggel mert tesztelni. :)))

Istenem de imádom amikor igazam van!!!!!!!!!!!:)))))))))))

2008. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!