Megakar jönni érzésem van, pedig még csak a 16. napon tartok. Terhes lehetek?
Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 16:57
1/5 anonim válasza:
Nem tudjuk volt-e peteérésed, vagy sem. Azt se hány napos a ciklusod.
Így csak találgatok:
1- ovuláció, peteérés közeleg
2- túl vagy a ovuláción és a folyadék picit irritálja a méhed falát
3- túl vagy az ovuláción kb. 4-5 nappal és mensis érzésed van, ami babát is jelenthet.
2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A ciklusom 30 napos. Furcsán is érzem magam, néha fájdogál a cicim is.
2008. máj. 7. 17:51
3/5 anonim válasza:
Akkor ma van a peteérésed!
Hajrá, ha babát szeretnél!
4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Tarthat a peteérés 3 napja, mert azótta tart ez az érzés. 8 honapja probálkozunk, de sajnos eddig semmi.
2008. máj. 7. 18:02
5/5 anonim válasza:
Mi is kb. 8 hónapja próbálkozunk és nekem peteéréskor kb. 3-4 napig feszül a hasam egyik hónapban jobb , a másik hónapban bal oldalon. Szval ez tényleg a peteérés, még a nyákon is látszik, átlátszó és nyúlós. Amikor a tüsző megreped, akkor a fájdalom és mensiérzés is megszűnik - legalábbis nálam. ezekben a napokban jó ha együtt vagytok.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!