Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi elmúlása után 1-2...

Mensi elmúlása után 1-2 nappal összejöhet a baba?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Van rá esély, ha nem is sok. Minél több napig tart a vérzésed, annál inkább. Tehát kérdés, hogy hány naposak a ciklusaid, illetve a ciklus hányadik napján volt az együttlét.
2013. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, esélyes. nekem a mensim elmúlása után pár nap a ciklus 8. napját jelentette, ekkor lettem terhes :)
2013. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is úgy sikerült teherbe esnem
2013. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

27 naposak a ciklusaim. A 7. napon voltunk együtt.

Van már egy kisfiunk, most még nem is tervezünk tesót, de akkor valahogy elfeledkeztünk magunkról.. Szóval félre ne értsetek, ha jönni akar hát jöjjön, de azért örülnék ha még váratna magára :)

Ma vagyok a 16. ciklusnapon, fájdogál a derekam, mint ovukor szokott. A 7. nap óta nem voltunk együtt. Reménykedhetek h nincs baba? Vagy ez nem jelent semmit?

2013. aug. 14. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a ciklus 7. napján "készült" a harmadik gyerekünk, 30-32 napos ciklusok mellett, pedig 8 évet hőmérőztem, és a ciklus 13. napjánál korábban SOHA nem volt peteérésem, az is csak egyszer, különben mindig később. Szóval van némi esély. :)

első

2013. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!