Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos kismamak, leirnatok...

Lombikos kismamak, leirnatok hogy beultetes utan hany nappal mennyi lett a hcg-tek es hany baba van (lett)?

Figyelt kérdés
nekem a beultetes utan 10.napon 120 lett,12.napon 216.ket embriot ultettek be.ez csak egyre utal?
2013. júl. 20. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 15. napon volt 700,erre rögtön azt mondták,hogy ikergyanus.Később ki is derült,hogy hárman vannak.Ennyit ültettek be.Szerintem nálad sem egy baba van,bár még annyira az elején vagy.Nálam is az egyik egy ideig kisebb volt,be is véreztem.Azt mondta a doki,hogy lehet az elmegy.Azután a 12. hétre mindhárom teljesen egyforma volt.Sajna csak a 28.hétig húztuk,de velünk vannak,most 3,5 évesek. Sok sikert a továbbiakhoz! :-)
2013. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ma a 16.napon 900 lett a hcg.huvelyi uh-n nem latta a doki meg a petezsakot se.viszont egy masik doki hasi uh-n latta a petezsakot es benne a picike pottyot,az embriot .ez hogy lehet?azt mondta hogy 100% hogy ott a baba.
2013. júl. 22. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 13.napon volt 1569, két baba van.
2013. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beültetés után 10. napon 712 lett a hcg-m. Kettőt ültettek be mindkét baba itt is van. 5 hét 6 naposan már volt szívhang is.
2013. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem korai volt még az uh,de gépek között is van különbség.A következőn már biztosan fog(nak) látszani.
2013. júl. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azota már voltam tegnap uh-n, ott volt a baba. ma viszont elkezdtem barnázni . nem tudom mi lehet ma is volt uh, egyenlore rendben talalt akkor mindenrót. egész nap fekszek. nagyon félek...
2013. júl. 25. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Tegnap nálunk is pánik volt. Véreztem egy kicsit. Hívtam azonnal a kaálit és behívtak uh-ra. A méhszáj zárt és a babák is jól vannak. Már 7 és 8 mm. Hüvelyi vérzés volt. Kaptam rá 3x2 rutascorbint. Meg 3-4 nap ágynyugalom. 712-es hcg-s vagyok.
2013. júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy kisebb hematomat allapitottak meg nekem, de a baba eddig szepen fejlodik. remelem nem lesz baj
2013. aug. 1. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!