Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hányingerem van a szagoktól...

Ha hányingerem van a szagoktól, az baba jele, vagy a tabinak?

Figyelt kérdés
Mindennap hányingerem van a szagoktól.Ha a fogamzásgátló tünete lenne,akkor rendesen lenne hányingerem nem? Nem ugy hogy a szagoktól rosszul vagyok.Ez lehetséges? Vagy babás lettem a gyógyszer alatt? Mert volt hogy kihagytam,és az alatt együtt voltunk a párommal.Még csak most kezdtem el szedni a tabit.19 vagyok
2008. jún. 29. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes! Csinálj tesztet.
2008. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amikor vége lett a szexnek,akkor egy pici kifolyt belőlemigy is marad bennem annyi hogy megtermékenyülök???
2008. jún. 29. 15:05
 3/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy marad, még ha zuhannyal kimosod akkor is.

Ha most kezdted el szedni, akkor gebasz van, mert én úgy tudom, hogy kell valamennyi idő, amíg beépül a szervezetbe.

Bár én 8 éve szedtem utoljára, azóta nem tudom milyen új tabletták vannak forgalomban.

Ha egy nőnek hirtelen hányingere kezd lenni a szagoktól, hát az szerintem elég eggyértelmű helyzet...

Különösen, ha nem is igazán védekezik.

Nagyon nem akarod még?

2008. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én is egyszer elfelejtettem bevenni a tabit! és akkor én is szeretkeztem a párommal.. másnap mennem kellet 72 órás tablettát venni. ha nem akarsz babót és elfelejted a tablettád, azonnal hívd fel az orvosodat hogy írjon fel neked 72 órás tabit.

a tabletta hat az elsö hónapban is... de ne feletsd el bevenni


üdv brigi mama

2008. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát nincs tervbe,de sztem nem lenne baj.egy hónap a ható ideje.
2008. jún. 29. 15:43
 6/12 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem a fogigátló tünete!!! Olvasd el a mellékelt tájékoztatót... Ha nem szedted rendesen, akkor jó esélyed van, hogy bizony babás vagy! A szagoktól való undor bizony jele lehet! Mikor kéne megjönnie?
2008. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
viszont mielőbb csinálj tesztet, mert ha terhes vagy nem tesz jót a tabletta a bébinek. És én azért megkérdezném a dokit, nem lehet-e vmilyen károsodása őle.
2008. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
14.-e körül kéne megjönnie.
2008. jún. 29. 20:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! én kérdeztem, hogy mikorra várod a mensid... így még érdekesebb a dolog! mert hogy még ovu környékén vagy elvileg. Mennyire rendszeresek a ciklusaid?
2008. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát 14 és 16 közt jön meg.
2008. jún. 30. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!