Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel tudnám gyorsan helyrehoz...

Mivel tudnám gyorsan helyrehozni a ciklusaimat?

Figyelt kérdés
3 napja hagytam abba a fogamzásgátló gyógyszer szedését, és sajnos a levél közepén kényszerültem erre. Miután abbahagytam, 2 napra rá megjött, ami a ciklus 12. napja. Hogyan tudnám helyrehozni 28 naposra a ciklusaimat?
2009. okt. 27. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor jársz jól, ha megvárod, míg magától helyreáll. Lehet, hogy már a köv. ciklusban rendben lesz, de ha mégsem, akkor is ráérsz elkezdeni pl. a cickafarkfüvet.
2009. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igazából félek, hogy nem fog helyreállni. 7 évig szedtem a gyógyszert, mikor elkezdtem szedni már (vagy inkább még) akkor sem volt rendszeres sajnos.

Most mindenesetre raktam fel forrni vizet a cickafarknak. A pé után a palástfüvet igyam? Vagy végig a cickafark teát?

2009. okt. 27. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne igyál pé. után cickát, csak palástfüvet szabad. Vetélést okoz a cicka.
2009. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. okt. 27. 09:46
 5/5 A kérdező kommentje:

Jut eszembe a palástfűről...

Honnan fogom tudni, hogy mikor van, vagy van-e egyáltalán peteérésem? Mi van, ha nem fogom érezni? Honnan fogom tudni, mikor kell inni a palástfüvet?

Hőmérőzni nem tudok na meg nincs is gyakorlatom benne, mert minden nap máskor kelek :S

Bocs, hogy ilyen hülye vagyok de 15 éves korom óta szedtem ezt a hülye bogyót:(

2009. okt. 27. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!