Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosomtól kértem beutalót...

Az orvosomtól kértem beutalót hormonvizsgálatra, de azt mondta hogy csak egyszer kell menni. Szerintem pedig ahogy itt is olvasom 3*Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Lehet orvost kellene váltanom mert szerintem egy vérvételből nem sok mindent lehet megállapítani.Aki volt ilyenen az mit gondoltok erről?Ugye szerintetek is kevés az egy alkalom?

Változóak a ciklushosszaim és ezért gondoltam és kértem a a dokit hogy szeretnék elmenni tudni hogy minden rendben van.A hőm alapján van peteérés de azért szeretnék biztosra menni hogy minden hormonom a helyén van.


2009. okt. 27. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is csak egyszer voltam,a 22. napon!

Minden rendben volt,tökéletes,azt mondta a doki!

Így többet el sem küldtek még kontrollra sem!

2009. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az igazi endokrinológiai vizsgálat minimum két vérvételből áll, de sokan csak egyszer néznek hormonszintet, szerintem mne aggódj, ha ezzel minden rendben lesz, ha van valami eltérés, akkor alaposabban utána kell nézni..
2009. okt. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csak egyszer voltam a ciklus 4.napján.Most voltam épp a leletemért és tökéletes.
2009. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meddőségiben voltam és 4X voltam vérvételen, a ciklus 3., majd 19., 21., 23. napján, a 21. napon vettek vért, aztán kaptam valami gyógyszert és úgy is vettek vért. Én még nem tudom mi az eredmény, de ezek alapján az 1 kevésnek tűnik.
2009. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!